Spoločnosť Palma prichádza na trh s novinkami

Bratislava, Admin – Celé generácie je spoločnosť Palma súčasťou slovenských domácností, ktoré s ňou už od roku 1920 varia, pečú a starajú sa o rodinu. V týchto dňoch Palma prichádza na trh s novinkami, ktoré reagujú na aktuálne trendy v gastronómii, a zároveň predstavuje novú, výrazne modernejšiu identitu.

Ako jedna z najstarších slovenských značiek sa Palma stala synonymom lokálnej tradície a overenej kvality. Domácnosti pri nákupe prirodzene siahajú po rastlinných olejoch Raciol, Fritol či Heliol, po margarínoch a tukoch na pečenie, ale aj po detskej kozmetike Bupi. Kvalitu produktov spoločnosti oceňujú nielen verní zákazníci, ale aj odborná komisia, ktorá už druhý rok za sebou udelila značke Raciol cenu Slovak Superbrands Award (2014, 2015).
Symbolom sviežej energie a filozofie Palmy je nové logo, ako aj komunikácia pod hlavičkou S láskou pre rodinu. Robert Balheim, výkonný riaditeľ spoločnosti, povedal: „S Palmou v kuchyni už vyrástli viaceré generácie gazdiniek. Považujeme za dôležité nadviazať na ich kulinárske majstrovstvo, ktoré pravidelne spájalo celú rodinu pri jednom stole. Spoločné vychutnávanie si jedla a zážitkov sú momenty, pri ktorých si želáme byť.“
Posledné obdobie sa v Palme nieslo v znamení rozhovorov so spotrebiteľkami s cieľom podrobnejšie zistiť, čo potrebujú a oceňujú, ako aj to, čím by mohla značka prekvapiť. Palma tak obohatila svoj sortiment o celkom nové produkty výnimočnej kvality. V obchodoch s potravinami odteraz nájdete nový rad výberových repkových olejov Raciol z prvého lisovania, ktorý je balený v skle. Pri jeho výrobe sa kladie dôraz na šetrné spracovanie a zachovanie dôležitých živín, aby bol nielen chutnou, ale aj zdravou voľbou. Ide o inovatívnu novinku s vysokou variabilitou použitia v studenej i teplej kuchyni.
„Výberové oleje sú obohatené o čerstvé ingrediencie a rôzne kombinácie byliniek ako bazalka, sušené paradajky, cesnak alebo čili, vďaka ktorým získajú doma pripravené jedlá jednoducho a rýchlo výnimočnú chuť i vôňu. Najmä v nadchádzajúcom období grilovačiek skvelo spestria jedlá s mäsom či šaláty,“ vysvetľuje Beáta Holtánová, marketingová riaditeľka značky Palma.

PALMA DSC_0491
Mnoho obľúbených produktov spoločnosti, ktoré dobre poznáte, prechádza zlepšením – či už receptúr, obalov alebo dizajnu. Palma týmto krokom potvrdzuje, že stále ostáva dôležitou súčasťou slovenského trhu potravín. Informácie o novinkách, tipy, zaujímavosti a inšpiratívny obsah nájdete odteraz aj na novej webovej stránke www.sLaskouPreRodinu.sk. Ak si nechcete nechať ujsť žiadne aktuality, sledujte aj rovnomenný profil na Facebooku.
Súčasťou novej identity značky je aj snaha posúvať vpred kulinársku úroveň Slovákov vo varení aj v pečení. Spoločnosť prináša nielen zlepšenia súčasných výrobkov a novinky, ale aj atraktívne inšpirácie a nápady v spolupráci so slovenskou foodblogerkou Monikou Kordulovou. Tá stojí za vizuálne atraktívnym blogom Lapetit a pre Palmu pripravila sériu receptov. Monika sa v tomto projekte zameria na slovenskú klasiku, ktorej dodáva súčasný šmrnc. Výsledná podoba receptov bude inšpiratívnou pastvou pre oči, pretože jedlo samotné, ako aj stolovanie priamo ovplyvňuje čaro chvíľ, ktoré trávime so svojou rodinou.

(Zdroj: Zuzana Palicová, PR manager, Pripravila: Valéria Nagyová)

4 Komentáre Spoločnosť Palma prichádza na trh s novinkami

  1. Vazena pani Zuzana Palicova, PR manager, tymto Vas posim o zaslanie vzoriek oleja Raciol, Vasej novinky. Dakujem Eva Novotna, Dlha 33.. 941 45 MANA

  2. Dobrý deň pani Novotná,
    ďakujeme za Váš záujem. Pre získanie vzoriek olejov odporúčame navštíviť webovú stránku http://www.slaskouprerodinu.sk, kde je potrebné vyplniť niekoľko údajov a následne Vám bude vzorka zaslaná. S pozdravom, Zuzana Palicová

  3. Katarina Vargova // 25. novembra 2015 at 19:55 // Odpovedať

    Dobry den chcem Vas poprosit o zaslanie vzoriek novych vyberovych olejov zdarma.Dakujem

    Vargova Katarina,Jana Holleho 76, Michalovce 07101

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*