Ochutnajte hit tohto leta HOT DOG!

IMG_4653Bratislava, Admin – Spoločnosť MECOM GROUP je členom CARNIBONA GROUP, ktorá je jedným z najsilnejších a najrýchlejšie sa rozvíjajúcich spoločností v oblasti spracovania mäsa v stredoeurópskom regióne. Vznikla v roku 2008 postupným zlučovaním významných mäsospracujúcich spoločností s dlhoročnou tradíciou na Slovensku, v Maďarsku a v Českej republike. “Víziou spoločnosti MECOM GROUP je stať sa preferovaným dodávateľom kvalitných mäsových výrobkov v strednej Európe a inšpirovať  spotrebiteľov  k príprave dobrého a chutného jedla,” uviedol na tlačovej konferencii pri rozhovore  Ing. Dušan Nochta, marketingový manager spoločnosti Mecom (na obr. č. 2). Aj v tejto sezóne spoločnosť prináša chutné novinky s vysokým podielom nad 80 % mäsa a originálnymi receptúrami z GRIL a PREMIUM produktov. Tieto prémiové produkty sú určené nielen náročným spotrebiteľom, ale všetkým, ktorí si radi pochutnajú na kvalitnom mäse.

Dokonalá kombinácia kvalitných surovín a korenín, vynikajúca chuť a vôňa a zaujímavé recepty od šéfkuchára Daniela Hrivňáka (na obr. č. 1 sprava a č. 4) a foodblogera Michala Hornického (na obr. č. 1 zľava a č. 3) budú v tomto lete zárukou vašich grilovacích úspechov.

Mecom IMG_4671 zm

Milovníci dobrého jedla vedia, že hot dog nemusí byť len tradičný párok v rožku s horčicou a kečupom, tak ako ho poznáme. Toto jednoduché a skvelé jedlo je možné pripravovať na nespočetné množstvo spôsobov a každý si v ňom nájde tú svoju chuť!

V rôznych častiach sveta sa používajú rôzne druhy párkov, klobások, mäsových výrobkov a údenín, pečiva, omáčok, syrov, zeleniny a ďalších prísad, základný princíp však ostáva takmer rovnaký. Je to obľúbený „street food“ pokrm, ku ktorému nepotrebujete žiadne zbytočné príbory ani taniere. Vychutnať si ho môžete vonku za behu, na pikniku v tráve alebo ním ozvláštniť každú letnú grilovačku u Vás doma.

MECOM IMG_4676 zm

Poďte spolu s Mecomom hľadať inšpiráciu v netradičných chutiach leta podľa hesla – čo nie je zakázané, je povolené.

PREMIUM_KLOBASKY_OUTLINES

Vieme čo vám chutí

Web viemecovamchuti.sk je jedinečným zdrojom inšpirácie pre každého, kto rád tvorí a experimentuje v kuchyni. Na webe nájdete veľké množstvo receptov od známych slovenských šéfkuchárov a blogerov na rôzne typy pokrmov, od sendvičov po varené jedlá. Recepty pre najrôznejšie príležitosti – oslavy, grilovačku, zabíjačku – či sviatočné vianočné a veľkonočné pokrmy tu nájdete na jednom mieste. Vo všetkých receptoch je pritom vždy v zaujímavej a často aj netradičnej kombinácii, ako jedna z ingrediencií, použitý výrobok Mecom. Inšpirácie, vďaka ktorým sa bežný deň aj slávnostné príležitosti premenia na nezabudnuteľné zážitky plné chuti.

IMG_4685

Ďalšie zaujímavé recepty od známych slovenských i českých šéfkuchárov a foodblogerov pre najrôznejšie príležitosti vám pravidelne prináša web www.viemecovamchuti.sk. Vyskúšajte inšpiratívne pokrmy od šéfkuchárov Petra Kulhányho z reštaurácie Bistro Smartfood z Banskej Bystrice, Braňa Križana z reštaurácie hotela Matyšák v Bratislave, Filipa Ondruška z reštaurácie hotela Dubná Skala v Žiline, Marka Orta z Culinary servis v Bratislave či Tita Eliáša z reštaurácie Na Kopci v Prahe.

Tipy a rady, ktoré nájdete na webe sú zamerané na varenie studenej aj teplej kuchyne. Dozviete sa v nich, nielen ako správne grilovať rôzne suroviny – od párkov a klobások, cez ryby až po zeleninu, taktiež tu nájdete rady k výberu najvhodnejšieho grilu pre Vás, ale aj inšpirácie k servírovaniu a foodstylingu.

(Zdroj: Simona Slováková; Pripravila: Valéria Nagyová, Foto: Eugen Nagy)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*