Očarte svojich hostí domácimi lahôdkami

Moje najlepšie recepty

BRATISLAVA/ADMIN – Vo Vydavateľstve Matice slovenskej vyšli dve knihy receptárov pod názvami Moje najlepšie recepty a Moje najlepšie múčniky, ktoré môžu byť pre vás jedinečným pomocníkom do vašej kuchyne. Autorkou viacerých úspešných receptárov a blogu Dobroty z kuchyne je Mária Zjavková.

Ak hľadáte v záplave receptárov spoľahlivého a všestranného knižného pomocníka do vašej kuchyne, tak vyskúšajte jedinečné a osvedčené recepty autorky, ktorá podáva v dvojici kníh Moje najlepšie recepty a Moje najlepšie múčniky spolu viac ako tri stovky dôkladne vyskúšaných, zrozumiteľne a prehľadne napísaných návodov na domácu prípravu tradičných aj menej známych dobrôt – jedál a múčnikov. Pridáva množstvo užitočných rád a tipov na vlastné variácie. Každý recept je ilustrovaný autentickými fotografiami jedál či múčnikov priamo z autorkinej kuchyne, nie vyumelkovaných imitácií z fotoateliéra. S týmito pomocníkmi budú aj vaše jedlá a múčniky tie najlepšie!

V knihe Moje najlepšie recepty nájdete viac ako 170 receptov na široký sortiment jedál, od polievok cez rôzne druhy hlavných jedál až po šaláty a domáce pečivo. Môžete si z nich vybrať jedlá na všetky príležitosti, od rýchlych minútok cez sortiment tradičných jedál v modernom šate až po rafinované, a predsa jednoducho pripraviteľné lahôdky, ktorými očaríte svojich najbližších a dodáte sviatočným príležitostiam čaro domácej originality.

Kniha Moje najlepšie múčniky ponúka viac ako 130 receptov na široký sortiment sladkých dobrôt na všetky príležitosti: pečené aj nepečené, torty, rezy, suché pečivo, rôzne druhy ovocných, čokoládových, kakaových dezertov, koláčov a ďalších chutných lahôdok, ktorými očaríte svojich najbližších a dodáte sviatočným príležitostiam čaro domácej originality.

Obe knihy najvýhodnejšie nakúpite tu: https://www.vydavatel.sk/akcie/moje-najlepsie

Viac o publikáciách z vydavateľstva nájdete na:  www.vydavatel.sk

(Zdroj: Stanislav Muntág, Vydavateľstvo Matice slovenskej; Pripravila: red.)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*