O potravinách, ktoré posilnia funkciu mozgu

BRATISLAVA/ADMIN – IKAR vo svojej vydavateľskej značke Príroda prezentuje prvé vydanie zaujímavej knihy od registrovanej dietologičky a vedkyne Maggie Moon pod názvom Výživa pre zdravú myseľ s podtitulom O potravinách, ktoré posilnia funkciu mozgu. 

Posilnite svoj mozog pomocou nového prelomového spôsobu stravovania, ktorý preukázateľne pomáha udržiavať bystrú myseľ aj vo vyššom veku. Užívať si pribúdajúce roky znamená starať sa o mozog rovnako ako o telo. To, čo zjete dnes, pomôže vašim kognitívnym schopnostiam neskôr. Alebo im to uškodí.

Kniha Výživa pre zdravú myseľ od vedkyne Maggie Moon zrozumiteľným spôsobom objasňuje vedecké poznatky o duševnej kondícii človeka. Čo je však ešte dôležitejšie, táto užitočná príručka vám poskytne ľahko realizovateľný program na udržanie sviežej mysle vďaka konzumácii tých správnych potravín. Zároveň vystríha pred potravinami, ktoré mozgu škodia. Knihu preložila Michala Kamhalová.

Zdravé recepty v knihe sú nielen chutné, ale môžu významne pomôcť: zlepšujú pamäť aj koncentráciu a majú množstvo ďalších zdravotných benefitov pre celé telo.

Cena knihy: 19,90 €

(Zdroj: Lucia Čarná, IKAR; Pripravila: red.)

www.ikar.sk| www.yoli.sk | www.priroda.sk  | www.bux.sk | www.ibux.sk | www.luxusnakniznica.sk

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*