Nový koncept varenia

Admin, 18.03.2013 - MAGGI Nápady prichádzajú s riešením – revolučnou novinkou Šťavnatý steak, ktorá predstavuje úplne nový koncept varenia. Voňavé, šťavnaté a dokonale ochutené mäsko si teraz môžete pripraviť na panvici v špeciálnom papieri na pečenie PAPYRUS® bez

pridania kvapky oleja!
V praktickom vrecúšku nájdete štyri papiere na pečenie pokryté chutnou zmesou korenia a byliniek, ktoré sú určené na prípravu štyroch voňavých a chuťovo vyvážených steakov. Už nikdy sa vám nestane, že mäso zle ochutíte. MAGGI Nápady vám zakaždým zaručia rovnako skvelý výsledok.
Nechajte sa inšpirovať originálnymi Nápadmi od MAGGI! Prídu vhod všetkým, ktorí si chcú chutné jedlo pripraviť veľmi rýchlo a jednoducho. Vďaka príprave na pečiacom papieri PAPYRUS® sa veľmi nenatrápite ani pri umývaní riadu a čistení kuchyne. Už nikdy nebudete musieť drhnúť zamastenú panvicu a od oleja oprskaný sporák.
Vyskúšajte túto unikátnu novinku od MAGGI, ktorá na trhu nemá konkurenciu! Doprajte si šťavnaté mäsko pripravené bez pridania oleja a ochutené vyváženou zmesou byliniek a korenín, ktorá neobsahuje glutaman sodný ani konzervačné látky. Vyberte si MAGGI Nápady Šťavnatý steak s provensálskym korením alebo MAGGI Nápady Šťavnatý steak s cesnakom.

(bott)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*