Nový komunikačný koncept zn. Airwaves

Bratislava, Admin – Značka Airwaves predstavuje nový komunikačný koncept, ktorý podčiarkuje intenzívnu, silnú chuť žuvačiek Airwaves a zároveň v aktuálnej kampani pracuje s populárnou formuláciou “Ten pocit, keď …” To všetko  s odľahčeným jazykom a s dôrazom na vtipné životné situácie, ktoré je potrebné rozdýchať. Kombináciou frázy “Ten pocit, keď …” spoločne s kľúčovým sloganom “Potrebuješ to rozdýchať?” vzniká kreatívny priestor na vytváranie zábavných slovných spojení, ale aj glosovanie každodenných udalostí. Platformou bude oficiálny Facebook značky, súťažná microsite, kam bude možné prispieť svojím vlastným “mini príbehom”, ale tiež Instagram a Snapchat.

Nový komunikačný koncept značky vychádza z kľúčového sloganu “Potrebuješ to rozdýchať?” A pracuje s variáciami na meme v podobe slovného spojenia “Ten pocit, keď …” s cieľom nezameniteľným a zapamätateľným spôsobom baviť a zároveň ponúknuť priestor na zdieľanie vlastných zážitkov. Kľúčový vizuál obsahuje text “Ten pocit, keď ťa život prekvapí” ako úvodnú situáciu a zároveň určitú inšpiráciu.

airwaves_vizual_4Web www.airwaves.sk od 18. 7. do 12. 8. 2016 umožní nahrávanie vlastných krátkych textov, ktoré budú vždy sprevádzané formuláciou “Ten pocit, keď …”. Autor najoriginálnejšieho príspevku získa 10 000 kusov žuvačiek Airwaves. Koncept bude rozvíjaný na Facebooku značky Airwaves, prostredníctvom aktivít na Instagrame a využitý v rámci real time marketingu formou komentovania aktuálneho diania v online prostredí. Na Snapchate sa potom budú dať vidieť krátke dynamické videá zachytávajúce “Ten pocit, keď …” príbehy. Kampaň doplnia promo digitálne formáty i in-store vystavenie v podobe POS materiálov s nápaditou a vtipnou komunikáciou. Druhotné vystavenie v miestach predaja predstaví komunikačný koncept ako glosu  reálnych situácií, ktoré pozná a rozdýchava každý nakupujúci. Kreatívny koncept a exekúciu aktivít zabezpečuje agentúra DDB, o nákup médií sa stará MediaCom, o PR aktivity AMI Communications.

(Zdroj: Lenka Dolinajová, AMI Communications Slovakia; Pripravila: Valeria Nagyová)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*