Nový kalendár a kniha od Dr. Oetker

Bratislava, Admin – Ani tento rok nesmie chýbať na stene vo vašej kuchyni nový kalendár Pečieme s láskou 2016. Každý mesiac vás bude k pečeniu inšpirovať nový vynikajúci recept s krásnou fotografiou, ktorá správne navnadí vaše chuťové poháriky. Súčasťou kalendára je aj bonus vo forme menoviek a ozdobných krúžkov na obrúsky, vďaka ktorým bude vaše stolovanie ako od profesionálov.

Kalendár pre každú kuchyňu
Mnohí si myslia, že pripraviť chutný dezert ako od profesionálov, je priam nemožné. Dobrý recept však prevedie úskaliami pečenia každú gazdinku. S kalendárom Dr.Oetker máte po ruke hneď 12 úžasných receptov, detailne popísaných a neodolateľne nafotených. Potešte seba alebo svojich blízkych jedinečný zákuskom, inšpirovaných jednotlivými mesiacmi v roku. Preto neváhajte a skrášlite si vašu kuchyňu novým kalendárom Pečieme s láskou od Dr.Oetker vo vylepšenom, modernom dizajne.
Všetky recepty v kalendári sú overené odborníkmi zo Skúšobnej kuchyne Dr.Oetker. Tie, ktoré sa vám budú páčiť najviac, si môžete jednoducho vystrihnúť a založiť do šanóna pre ďalšie použitie. Ako bonus sú súčasťou kalendára aj menovky na stôl a krúžky na obrúsky. Vďaka nim budú vaše dobroty servírované ako u profesionálov.
Spoločné chvíle s rodinou či blízkymi priateľmi sú tie najkrajšie. Vychutnajte si ich plnými dúškami, s lahodnými dezertmi na stole. Práve zákusok, upečený s láskou, je ten najkrajší dar. Spravte si aj zo všedného dňa výnimočnú príležitosť.

Nové Pečieme s láskou

DO 3D kniha 11 SKČakáte milú návštevu, chystáte oslavu alebo sa vám ohlásili priatelia a neviete, čo dobrého im upiecť? Načerpajte inšpiráciu z novej knihy „Sladké pohostenie“ z edície Pečieme s láskou. Jedenáste vydanie tohto obľúbeného titulu ponúka 55 nových receptov vo vylepšenom väčšom formáte. Potešte svojich známych novými receptami, overenými v skúšobnej kuchyni Dr.Oetker.

Čaká vás oslava alebo posedenie s rodinou či priateľmi? Ohúrte vašu návštevu vynikajúcim dezertom, ktorý pohladí ich náročné chuťové poháriky. S knihou Sladké pohostenie z edície Pečieme s láskou od Dr.Oekter určite prekvapíte.

Nový knižný titul od Dr.Oetker obsahuje 55 úplne nových, detailne popísaných receptov. Pre väčšie pohodlie pri príprave receptov sa zväčšil aj formát knihy vďaka čomu sú recepty prehľadnejšie.

Sladké pohostenie pre návštevu, na oslavu a posedenie s priateľmi
Svoju návštevu zaručene prekvapíte Bábovkou stracciatella s vôňou pravej vanilky, Pistáciovým koláčom s nádychom orientu a Čokoládovými kockami, ktoré sa priam rozplývajú na jazyku. Oslávencovi zase urobíte radosť Slávnostnou marcipánovou tortou, Pomarančovými venčekmi s vôňou leta alebo lahodnou Ružovou tortou. Priatelia si určite zamilujú rafinované Kolové rezy, neodolateľné Karamelové muffiny či exotický Farebný cheesecake. Pri výbere vhodného dezertu sa nechajte inšpirovať krásnymi fotografiami, ktoré sú súčasťou každého dezertu.
To všetko a ešte viac nájdete v novej knihe Sladké pohostenie od Dr.Oetker.

recept kniha SK 1

(Zdroj: Beáta Móriová – SEESAME Communication Experts, Pripravil: Eugen Michal Nagy)

1 Komentár Nový kalendár a kniha od Dr. Oetker

  1. Maria Hegedusova Kosice Piesocna 11 // 7. decembra 2017 at 23:13 // Odpovedať

    Preco neprisla ponuka na knihu a kalendar?

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*