Novoročné minerálne predsavzatie

Bratislava, Admin – Nový rok môže znamenať aj nový začiatok. Mnohí z nás ho využijú ako príležitosť na prospešné predsavzatie, zmenu životného štýlu, či aspoň ako šancu zbaviť sa nezdravého neduhu. K zdravšiemu životnému štýlu jednoznačne patrí aj pravidelné pitie minerálnej vody Budiš. Nielenže obsahuje zdraviu prospešné minerály, ale aj skvele chutí.

snimka-obrazovky-2016-12-21-o-21-04-50Zaradenie minerálnej vody Budiš do svojho pravidelného pitného režimu v novom roku môže pre náš organizmus znamenať veľký osoh. Minerálne soli obsiahnuté v minerálnych vodách totiž predstavujú prirodzený zdroj dôležitých minerálov, ako napríklad vápnik, horčík, či draslík. Tie sú dôležité pre mnohé metabolické funkcie v našom tele. Pravidelné pitie minerálnych vôd nám zároveň pomáha zabezpečiť dostatočný prísun tekutín a týchto nevyhnutných minerálov pre náš každodenný aktívny prístup k životným situáciám, pomáha nám vyrovnávať sa so stresom aj s nárokmi, ktoré na seba kladieme my, alebo naše okolie.

Mnohí z nás využívajú nový rok na zlepšenie životného štýlu. Novoročné predsavzatia sa často týkajú zvýšenia aktívneho pohybu, či zlepšenia stravovacích návykov. Málokto sa však zamyslí aj nad pitným režimom, ktorý je pre naše zdravie rovnako dôležitý. Zaraďte preto do toho svojho od nového roku minerálnu vodu Budiš, ktorá vám dodá prospešné minerály, osvieži a zároveň skvele chutí.

Budiš – ak ju raz začnete piť, neviete s tým prestať.

(Zdroj: Peter Barnáš, DIVINO; Pripravila: Valéria Nagyová)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*