Novoochutené vody RAJEC so skvelou chuťou

Bratislava, Admin, 16. 4. 2014 - Viete, ako vonia letný deň? Predsa jahodovo! Žiarivo červené a práve natrhané prinášajú radosť a smiech každému jahodovému milovníkovi. A keď sa vám zažiada trochu osvieženia počas horúcich letných nocí, niet lepšieho spoločníka než je chladivá mäta,

skrývajúca v sebe silu liečivých byliniek. V spojení s čistou pramenitou vodou, pochádzajúcou zo srdca slovenskej prírody, prichádzajú na náš stôl tohtoročné novinky v podobe ochutených vôd RAJEC MÄTA A LESNÁ JAHODA. Neobsahujú umelé sladidlá ani farbivá a okrem skvelej chuti potešia aj jemným perlením na jazyku. V predaji ich nájdete v obľúbených formátoch 1,5l a 0,75l.

Rajec_novinky_mata_lesna_jahoda_sk zrez

Tohtoročná príjemná jar je predzvesťou vydareného a slnečného leta. Aby ste si ho dokonale užili, nezabúdajte na pravidelný pitný režim. Skvelým pomocníkom vám budú dve nové príchute z portfólia obľúbenej rodinky Rajec, spájajúce čistú pramenitú vodu Rajec a dary prírody v podobe bylinného extraktu mäty a ovocnej šťavy lesnej jahody. „Obe príchute sú jemne sýtené, keďže slovenskí spotrebitelia čoraz častejšie vyhľadávajú perlivé nápoje“, hovorí Brand Manager značky Rajec, Bohuslav Gajdoš, ktorý ďalej dodáva: „Rajec je inovátorom vo svojej kategórií a aj tento rok oživuje svoje portfólio o pramenité vody RAJEC MÄTA A LESNÁ JAHODA, ktoré v sebe skrývajú kúzlo slovenských byliniek a silu nášho tradičného ovocia“.

RAJEC MÄTA s bylinným extraktom
Rozkvitnuté horské lúky a podmanivá vôňa byliniek patria k panenskej prírode Rajeckej doliny rovnako ako voda, vyvierajúca z hĺbky pod nimi. Tieto najcennejšie slovenské poklady si teraz môžete vychutnať v dokonalom súlade v podobe ochutenej pramenitej vody RAJEC MÄTA s bylinným extraktom mäty. Jej svieža chuť vás pošteklí nielen na jazyku, ale aj po celom tele a zaručene schladí každú rozpálenú hlavu i v tom najhorúcejšom lete. Vedeli ste, že mäta detoxikuje organizmus, zvyšuje jeho telesnú kondíciu a dokonca pomáha pri nespavosti? Jej pozitívne protizápalové účinky poznali aj naše mamy a používali ju napríklad pri žalúdočných ťažkostiach, bolestiach žlčníka a hlavy aj na posilnenie nervovej sústavy.

RAJEC LESNÁ JAHODA s ovocnou šťavou
Príroda v Rajeckej doline si dáva načas, kým z nenápadných skrytých kvietkov vykúzli šťavnaté a farebné plody ovocia. Teraz dozrela k rozhodnutiu, že sa o radosť z osviežujúcich plodov podelí. Spoznajte chuť tradičného slovenského ovocia v novej ochutenej vode Rajec – neobsahuje sladidlá ani umelá farbivá a milovníkom lesných plodov vďaka obsahu ovocnej šťavy z lesných jahôd vyčarí úsmev na tvári. Jahody navyše pozitívne vplývajú na naše zdravie pre vysoký obsah vitamínu C či organických kyselín v jahodových lístkoch. Plody sú účinné pri chudokrvnosti, priaznivo pôsobia pri hojení rán, prečisťujú krv a v neposlednom rade skvele chutia.

(Danica Polčíková)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*