Novinky na pultoch: Jedinečné vaječné bielky nielen na pečenie

BRATISLAVA/ADMIN – Potrebujete vyšľahať dokonalý sneh z bielkov bez toho, aby ste ich museli oddeľovať od žĺtkov alebo podstupovať riziko, že sa vám nevyšľahajú správne? Prípadne chcete dodať vášmu telu potrebné proteíny? Vďaka 100 % vaječným bielkom od Dr. Oetker môžete oboje! Pripraviť si snehový recept s garanciou, že sa vám vždy vydarí, či dodať vášmu telu potrebné bielkoviny, nebolo nikdy jednoduchšie!

Uľahčite si prípravu obľúbených snehových receptov alebo dodajte vášmu telu potrebnú dávku proteínu vďaka prvotriednej novinke – 100 % vaječné bielky sušené

Dr. Oetker, ktoré sú pasterizovanými bielkami od sliepok z voľného chovu. Sušené vaječné bielky majú všestranné využitie. Sú totiž vhodné na prípravu sladkých i slaných jedál, polevy či snehového cesta Pavlova torta, kde môžu nahradiť čerstvé vaječné bielky, a to bez nutnosti oddeľovania od žĺtkov. A výsledok? Ten vám prinášame so 100 % garanciou. Na obnovenie 1 bielka vám postačia 3 PL vody, pričom celé balenie zodpovedá 5 čerstvým bielkom. Vaječné bielky neobsahujú sacharidy, tuky ani cholesterol, preto sú v práškovom stave ideálne aj ako prírodný doplnok stravy a zdroj kvalitného proteínu do kokteilov, kaší, palaciniek či omeliet, čo ocenia i športovo aktívni spotrebitelia. Rovnako poteší aj praktický recept na Snehové pusinky, ktorý  nájdete na zadnej strane obalu. Vyskúšajte!

Odporúčaná maloobchodná cena 100 % vaječné bielky sušené Dr. Oetker 15 g: 1,49 €

Skvelých noviniek nie je nikdy dosť

Spoločnosť Dr. Oetker je dlhodobo stabilným lídrom na trhu, ktorý neustále prináša nové výrobky a impulzy do sortimentu dekorácií. Vďaka tomu vám neujdú žiadne aktuálne trendy a vaše dobroty budú zakaždým vyzerať IN.

Kvalitná čokoláda vylepší všetko

Chcete vašim sladkým receptom dodať extra čokoládovú chuť či trendy vzhľad? Stavte na kvalitu a vyskúšajte nové zdobenie

Čokoládové kúsky Dr. Oetker, ktoré sú vyrobené  z prvotriednej horkej čokolády s 41 % obsahom kakaa. Vo výrobku použité

kakao je vypestované udržateľným spôsobom s rešpektom k životnému prostrediu a k ľudom.* Čokoládové kúsky môžete využiť na pečenie priamo do cesta alebo primiešať do krémov. Po upečení držia tvar a cestu dodávajú fantastickú čokoládovú chuť.  Rovnako sú ideálne na dozdobenie múčnikov, tort, dezertov, zmrzliny či sladkých jedál. Ozvláštniť s nimi môže aj vaše raňajkové kaše alebo jogurty. Fantázii sa medze nekladú! Tak neváhajte a dotvorte vaše klasické či moderné recepty dokonalými čokoládovými kúskami, ktoré im dodajú úplne nový rozmer. Čokoláda je predsa synonymom lásky!

Odporúčaná maloobchodná cena Čokoládové kúsky Dr. Oetker 70 g:  1,49 €

Užitočné rady:

  • Krémy, šľahačky či zmrzliny je najlepšie dekorovať tesne pred podávaním.
  • Polevy zas odporúčame zdobiť ešte pred stuhnutím.

Recept na Orechové pusinky nájdete TU.

Prajeme vám množstvo zábavy v kuchyni, krásne chvíle s rodinou a dobrú chuť!

*Výrobok z udržateľných zdrojov s certifikátom Rainforest Alliance.

Viac o výrobkoch Dr. Oetker a skvelé receptové inšpirácie nájdete na www.oetker.sk

(Zdroj: Anita Murinbčáková, DIVINO, Foto: Shutterstock a Dr. Oetker)

 

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*