Novinka Milka Caramel

Admin, 01.10.2012 - Rôzni ľudia majú rôzne chute, ale jemnú chuť čokolády Milka z aplského mlieka v spojení s lahodným karamelom si zamiluje skutočne každý. Karamel je totiž preukázateľne jednou z najobľúbenejších maškŕt. Práve milovníci karamelových

dobrôt a fanúšikovia čokolády teraz môžu vyskúšať chuť najjemnejšej čokolády Milka v kombinácii s čistým lahodným karamelom. Pôžitok z tejto dokonalej kombinácie si mohli doteraz vychutnať len v reštauráciách a cukrárňach.
Spoločnosť Kraft Foods prichádza na trh s novinkou, čokoládou Milka Caramel. „Je to jedinečná čokoláda, ktorá si uchováva to najlepšie a najjemnejšie z klasickej Milky a to všetko dopĺňa intenzívnou chuťou poctivého, hustého a krásne vláčneho karamelu, ktorý je ukrytý vnútri každého samostatného dieliku čokolády“ hovorí o unikátnom produkte Brand Manažér značky Milka Ondřej Krátky.
Novinku Milka Caramel si môžete kúpiť v rôznych veľkostiach. Len tak do ruky, keď vás prepadne chuť,  je ideálna 45 gramová tyčinka. Ak svoje chvíle zdieľate so svojou drahou polovičkou, určite siahnite po 100 gramovej. V spoločnosti priateľov si trúfnete na 280 gramovú Milka Caramel.
Jeden múdry citát hovorí: „Niet nad dobrého priateľa. Snáď len dobrý priateľ s čokoládou.“. V prípade novinky Milka Caramel to platí dvojnásobne. Čo môže byť úžasnejšie, ako si svoju karamelovú chvíľku natiahnuť s priateľmi, s ktorými preberiete všetky svoje radosti a novinky a spoločne si poriadne osladíte život.

(ep)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*