NESTEA White Tea Marhuľa

Admin, 11.03.2013 - Spoločnosť Coca-Cola rozširuje portfólio ľadových čajov sladených výťažkom z listov rastliny stévia a predstavuje NESTEA White Tea Marhuľa. Nový čaj obsahuje nekalorické stéviové sladidlo z prírodného zdroja a znižuje tak objem

kalórií o 30 %.

Nové NESTEA White Tea Marhuľa so zníženým obsahom kalórií je ideálnym osviežením pre aktívnych ľudí, ktorí sledujú svoj energetický príjem.

Prirodzený revitalizujúci biely čaj je považovaný za najkvalitnejší typ čaju. Spojenie tohto čaju a sladidla zo stévie, ktoré je rovnako z prírodného zdroja, a dostatočnej pravidelnej fyzickej aktivity prináša zaujímavú alternatívu osvieženia pre všetkých, ktorí si dávajú pozor na svoju hmotnosť.

Čaj pre NESTEA White Tea s výťažkom zo stévie pochádza z čínskej provincie Fujian, kde je veľmi pozorne spracovávaný. Nové NESTEA White Tea s výťažkom zo stévie dodáva pocit sviežosti a vitality. Jemne vyvážený obsah príchutí aromatického ovocia navyše zabezpečuje výnimočný chuťový pôžitok a to bez akýchkoľvek konzervačných látok alebo farbív. V kombinácii s pestrou a vyváženou stravou je najlepším krokom k zdravému životnému štýlu.

Nové NESTEA White Tea Marhuľa s výťažkom zo stévie je k dispozícii v dvoch baleniach.

(tk)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*