Nepovinná výbava v aute – žuvačky Orbit

Orbit Peppermint 3D dózaBratislava, Admin – Značka Orbit na konci mája uvedie pokračovanie kampane zameranej na vodičov i žuvanie v aute. Ide o nové poňatie minuloročného komunikačného konceptu, ktorý prirovnával žuvačky bez cukru k ideálnemu spolujazdcovi. Tento rok je cieľom predstaviť spotrebiteľom žuvačky bez cukru Orbit ako neodmysliteľnú súčasť výbavy každého vozidla – “nepovinnú výbavu” – tiež prostredníctvom nového televízneho spotu.

Po roku značka obľúbených žuvačiek bez cukru opäť prichádza s kampaňou zdôrazňujúcou benefity žuvania v aute s cieľom predstaviť žuvačky Orbit ako nevyhnutnosť na cesty. Za týmto účelom zostavila na základe prieskumov “nepovinnú výbavu” slovenských vodičov. Aj prostredníctvom tejto kampane naďalej podporuje svoj dlhodobý komunikačný koncept “Jedzte, pite, žujvate”.

Tohtoročné poňatie kampane sa zakladá na dátach z prieskumu, ktorý napríklad zisťoval znalosť povinnej výbavy alebo skúmal, čo ľudia bežne vozia v autách nad rámec zákonom daného vybavenia. Popri klasickej PR komunikácii v réžii AMI Communications je spustená online platforma v podobe webu orbitspolujazdec.sk pod taktovkou českej AMI Digital. Tu budú mať spotrebitelia možnosť pozrieť si aj Orbit Spearmint 3D dózanový 10 sekundový, do slovenčiny adaptovaný, video spot ku kampani z dielne značky Orbit. Táto špeciálna reklama je spustená od 23. 5. na slovenských televíznych obrazovkách.

Digitálnu podporu doplnia bannery na vybraných weboch a spolupráca s niekoľkými bloggerkami, ktoré budú zdieľať príspevok s hashtagom #orbitspolujazdec. Kľúčový vizuál sa objaví ako OOH pozdĺž diaľnic, na vybraných medzimestských autobusových linkách a tiež v rámci špeciálneho vystavenia v miestach predaja s dôrazom na balenie v podobe Orbit dózy, ideálnej práve do auta. Nechýba ani komunikácia na oficiálnom Facebook a Instagram profile Orbit Klub. O nákup mediálneho priestoru sa postaral MediaCom.

(Zdroj: Lenka Dolinajová, AMI Communications SLOVAKIA; Pripravila: Valéria Nagyová)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*