Nápoj Oxy water®, prináša 90 mg kyslíka na liter

Bratislava 12. november 2015 – Naliehavá potreba priniesť kyslík ako „take away“ produkt vznikla pred siedmimi rokmi, keď zápasila Slovenka Julianna Hložek Grmannová s onkologickým ochorením. Za výrobou Oxy water® stojí práve ona a jej zhubná choroba. Naštudovala si vtedy prácu Dr. Otta Wartburga, nositeľa Nobelovej ceny za výskum rakoviny, ktorý tvrdí, že zhubnej chorobe sa nedarí existovať v dostatočne okysličenom prostredí. V špeciálne vyrobenej plechovke preto na trh prináša revolučný nápoj Oxy water®, ktorý obsahuje 90 mg kyslíka na liter. Vlastníkom patentu je česká firma Oxylife, vyrábajúca slovenský produkt Oxywater®. Patentovaný nápoj má hneď niekoľko prevratných účinkov na ľudské zdravie.

Kyslík je bez farby, chuti, vône a zápachu. Väčšina vôd na pultoch slovenských supermarketov obsahuje približne podobné objemy kyslíka. Niektoré sú balené v plaste, ktorý je zdravotne nevyhovujúci, zatiaľ čo vody v skle so skleným uzáverom neudržia deklarované množstvo kyslíka pri plnení. Niektoré, navyše, obsahujú umelé sladidlá, príchute a konzervanty. Zákazník je tak bližšie k prekysleniu organizmu, ktoré ide navyše v ruka v ruke s nízkym okysličením.
Oxy water® zaručuje, že sa do vody dostane 90 mg kyslíka na liter a udrží sa v nej. Kyslíková voda ponúka okrem uhasenia smädu prirodzenú vitalitu bez stimulantov, pocit ľahkosti v žalúdku, pocit čistých hlasiviek, prevenciu proti civilizačným chorobám, najmä proti onkologickým, obsahuje nula kalórií, okysličuje mozog a napomáha zvyšovať výkonnosť pri športe vďaka okysličeniu krvi.OXY_3D_sk

„Doktor Oto Warburg dokázal, že onkologické bunky, ktoré vznikajú každú sekundu v každom z nás, nemôžu prosperovať v dostatočne okysličenom prostredí. Zrodenie Oxy water® je výsledkom výzvy, ako dostať 90 mg kyslíka do vody. Nie menej, no nie viac. Čerstvú, okysličenú vodu, ktorá je zdravotne neškodná, môžete vziať do auta, objednať v reštaurácii, vypiť ju ku káve alebo pri športe,“ hovorí Julianna Hložek Grmannová, ktorá pred siedmimi rokmi prekonala onkologické ochorenie a začala sa sústrediť na priaznivé účinky kyslíka. Je zakladateľkou OxySlovakia, kde klienti inhalujú 95-percentný kyslík a môžu absolvovať rozličné kyslíkové terapie.
Oxy water® je balená v špeciálnej plechovke, ktorej vnútro je ošetrené potravinársky neškodným lakom, ktorý sa vypáli v peci pri 240 °C. Plechovka má obsah 250 ml, odporúča sa piť denne ako súčasť pitného režimu a je možné ju zakúpiť v sieti drogérií DM, exkluzívnych partnerov, v bežných reťazcoch, obchodoch so zdravou výživou, či fitnescentrách, ale aj objednať priamo na webe oxywater .

(Zdroj: Mgr. Anka Kasardová, PhD. – Kharisma, s. r. o., Pripravil: Eugen Michal Nagy)

1 Komentár Nápoj Oxy water®, prináša 90 mg kyslíka na liter

  1. ladislav balogh // 10. februára 2016 at 18:15 // Odpovedať

    Vyskusame a uvydime ci je pravda co pisu.

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*