Media In sa stáva komunikačným partnerom zn. Warburtons

Admin, 20.06.2012 - PR agentúra Media In sa od júna 2012 stáva komunikačným partnerom značky Warburtons, ktorá je druhou najväčšou potravinárskou značkou vo Veľkej Británii. Úlohou agentúry bude poskytovať komplexné poradenstvo a služby v oblasti PR

komunikácie pre značku Warburtons a zároveň komunikačne podporiť portfólio pekárenských produktov Warburtons s dlhodobou tradíciou.

Prostredníctvom agentúry bude značka Warburtons informovať širokú verejnosť o novinkách, súťažiach, aktivitách a portfóliu produktov, ktoré Warburtons ponúka v obchodných domoch Tesco po celom Slovensku.
„Warburtons je rodinná pekáreň, ktorá s hrdosťou pečie chlieb už viac ako 130 rokov – dosť dlho na to, aby sme doviedli k dokonalosti naše chutné a kvalitné produkty,“ uviedol Jonathan Warburtons, súčasný predseda Warburtons.
Piata generácia rodiny Warburtonovcov odhodlane pokračuje v tradícii kvalitného pekárenstva, dedičstvo posledných 130 rokov. Základný princíp, na ktorom je podnik postavený, zostáva dlhé roky nezmenený.
Thomas Warburton v roku 1876 povedal: „Sme rodinná firma, ktorá predáva tradične pečený chlieb, ktorého čerstvosť a kvalitu si vychutnáte.“
“Sme radi, že niektoré z našich obľúbených produktov môžeme prinášať aj na Slovensko a ponúkať produkty pre každú príležitosť stravovania,” uviedla Tearmh France, Corporate Communications Manager.
(jb)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*