Mattoni Sport – padne do ruky!

Admin, 24.10.2012 - Chladné počasie a kratšie jesenné dni síce nie sú veľkou motiváciou pre šport, no ústup do pohodlia obývačiek sa po aktívnom lete nemusí vyplatiť. Už v zime by sa ohlásili následky v podobe úbytku energie, straty svalovej hmoty a spomaleného

trávenia. Ak si raz zvyknete na pravidelný šport, organizmus si svoju dávku aktivity vypýta sám. Na čo by sme pri športe nemali zabúdať? Čo odporúčajú odborníci?

Na čo nikdy nezabudnúť?
1. Učte sa od profesionálov – aby ste si tréningom neublížili a naučili sa všetky techniky poriadne, pomôžu vám tréneri. Myslite na to pri akomkoľvek športe. Skupinové cvičenia sú už väčšinou pod dohľadom školeného personálu. Vyberajte si preto kvalitné zariadenia, kde sa o vás postarajú ľudia, ktorí majú nielen zápal pre vec, ale aj potrebné odborné vzdelanie.

2. Kvalitné vybavenie – mohlo by sa zdať, že pri niektorých športoch nezáleží na tom, čo si dáte na seba. Opak je však pravdou! Veľmi dôležitá je predovšetkým obuv. Vyberajte podľa charakteru cvičenia. Pomôže vám nielen dosahovať výkony, ale predovšetkým šetriť vaše telo pri záťaži.

3. Strava a pitný režim – prispôsobte  športu aj vaše stravovacie návyky. Myslite predovšetkým na to, kedy a čo jete a pijete. Jesť by ste nemali aj niekoľko hodín pred cvičením. Pitný režim je naopak dôležitý aj počas cvičenia. Vhodná je napríklad minerálna voda, ktorá telu vracia nielen „vypotené“ tekutiny, ale aj minerály, ktoré sa v značnej miere spotrebúvajú pri fyzickej aktivite. Na šport sa perfektne hodia praktické fľaše so športovým uzáverom.

TIP! Mattoni Sport – majte ju vždy po ruke!

Mattoni Sport je neperlivá prírodná minerálna voda, vyvierajúca v prostredí panensky čistej prírody v okolí mesta Karlovy Vary. V praktickej 0,75 l ergonomickej fľaši so športovým uzáverom a vďaka vyváženému obsahu minerálov je ideálna nielen na každodenné pitie, ale aj pri športe. Majte je preto vždy po ruke!

(mm)

Mattoni sport 0,75l neperlivá

1 Komentár Mattoni Sport – padne do ruky!

  1. miluju tyto láhve se sportovním uzávěrem.velice se mi hodí protože dělám vysokou školu k tak když se chci napít nemusím šroubovat abych se napil prostě jen otevřu a piju.chtěl bych se zeptat jestli by nedějali i s delším náustkem.

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*