Twix Cappuccino prvýkrát na slovenskom trhu

Bratislava, Admin – Značka čokoládových tyčiniek Twix uvádza na trh celkom novú limitovanú edíciu Twix Cappuccino. Okrem klasickej kombinácie jemnej čokolády, chrumkavej sušienky a lahodného karamelu, novinka zaujme chuťou a vôňou obľúbenej kávovej špeciality. Dostupná je v sieti hypermarketov aj supermarketov Tesco a vo vybraných predajniach nezávislého trhu.

TWIX CAPPUCCINO_tyčinky

Značka Twix neprichádza na slovenský trh s celkom novou limitovanou edíciou plnou nezameniteľnej chuti cappuccina bezdôvodne. Slováci sa radia k priaznivcom kávy, jej ročná spotreba na osobu je v priemere 2,5 kg*. Novinka však poteší nielen milovníkov tohto jedinečného nápoja, ale aj fanúšikov klasického Twixu.
Lahodná čokoládová tyčinka Twix Cappuccino prináša osvedčené spojenie s karamelom v čokoláde a zároveň prekvapí chuťou cappuccina. Twix Cappuccino je jednoducho perfektná šálka kávy s mliečnou penou a dve skvelé čokoládové tyčinky, to

TWIX_CAPPUCCINO_SINGLE

všetko v jednom praktickom balení. Vojde sa do každého vrecka aj kabelky a pomôže o niečo viac si spríjemniť deň, kedykoľvek a kdekoľvek, aj keď práve nie je čas objednať si cappuccino. Najlepšie ale chutí práve so šálkou voňavej kávy!

* Euromonitor pro www.caffeineinformer.com

(Zdroj: Lenka Dolinajová, AMI Communications Slovakia, Pripravila: Valéria Nagyová)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*