Limitovaná edícia Snickers

Admin, 22.01.2013 - Značka čokoládových tyčiniek Snickers prichádza hneď začiatkom roka s  limitovanou edíciou Snickers Maximum. Čokoládová tyčinka v žlto-hnedom balení ponúka fanúšikom maximum arašidov a karamelu, tentokrát bez obsahu nugátu. Limitovaná novinka

a zároveň novoročné prekvapenie značky Snickers prichádza na trh už v priebehu januára. Stala sa ňou čokoládová tyčinka Snickers Maximum, ktorá je maximálne naplnená veľkou dávkou orieškov a lahodného karamelu. Navyše v nej nenájdete nugát, ktorý je u ostatných tyčiniek Snickers pravidelnou prísadou.

„V novom roku prichádzame hneď na začiatku januára s lahodnou tyčinkou Snickers Maximum, ktorá nadchne nejedného fanúšika. Stavili sme na obľúbenú kombináciu orieškov a karamelu a do tejto limitovanej novinky sme pridali ešte väčšie množstvo týchto pochúťok. Intenzívnu chuť si tak budú môcť priaznivci čokoládových tyčiniek maximálne vychutnať,“ hovorí k novinke Natália Vybíralová, Group brand manažérka značky Snickers.

Horúca novinka je zabalená do žlto-hnedého obalu, a tak ju rozhodne nikto neprehliadne.  Bude k dispozícii v obchodoch v priebehu januára a  februára.

Z histórie tyčinky Snickers
Tyčinka Snickers sa vyrába od roku 1930. Obsahuje arašidy, karamel, nugát a čokoládu. Tato kombinácia si získala veľa priaznivcov a patrí medzi najobľúbenejšie čokoládové tyčinky na celom svete.

Čokoládovo-karamelovú tyčinku Snickers vyrába spoločnosť Mars, ktorá je jednou z najväčších rodinných spoločností na svete. Spoločnosť Mars je rozdelená do šiestich obchodných segmentov, jedným z nich sú i čokoládové výrobky. Na českom aj slovenskom trhu pôsobí spoločnosť Mars od roku 1992. V roku 1998 sa spojila so spoločnosťou Wrigley a vznikla tak jedna z vedúcich svetových cukrárenských firiem.

(pl)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*