Letná chuť nealko bubliniek

Bratislava, Admin – Aj keď je leto asi najlepším obdobím na vychladený sekt, nájdu sa situácie, keď si alkohol nemôžeme dovoliť. No aj vtedy existuje riešenie. Vyskúšajte Hubert nealkoholický alebo Hubert nealkoholický Rosé.

Prípitok bez alkoholu

Letný prípitok v ktorom sa snúbi ovocný buket s nádychom grapefruitu   dožičte si ho s nealkoholickým Hubertom. Chuťou vyvážený, má v sebe zachované všetky charakteristické vlastnosti šumivých vín Hubert, a pritom je bez alkoholu. Vychutnáte si tak všetky charakteristické vlastnosti šumivého vína, na ktoré ste zvyknutí. Tento perlivý nápoj vám spríjemní akékoľvek momenty počas dňa a dodá pocit pohody a relaxu. Nájdete ho vo vybraných obchodoch v oddelení sektov.

Ružové osvieženie

Milujete ružové šumivé vína, ale nemôžete alebo nechcete z nejakého dôvodu konzumovať alkohol? Vychutnajte si nealko bublinky v novom variante novinku Hubert Nealko Rosé. Lahodná chuť s nádychom ovocia pohladí  všetky vaše chuťové poháriky. Podobne ako „biely nealko“ Hubert, aj Rosé vzniká z kvalitného odrodového vína, z ktorého je vďaka šetrnému procesu vo vákuu odstránený alkohol. Vákuum umožňuje tento proces už pri nízkych teplotách, vďaka čomu si takto dealkoholizované víno ponechá všetky charakteristické vlastnosti – farbu, chuť, vôňu. Nájdete ho vo vybraných obchodoch v oddelení sektov.

Pred podávaním nezabudnite Hubert nealkoholický a Hubert nealkoholický Rosé správne vychladiť.

K rôznym príležitostiam

Šumivé víno vďaka bublinkám a jemnej aróme chutí naozaj hocikedy. Pohárik sektu pridáva akejkoľvek príležitosti istú noblesu a v kombinácii s jedlom sa jeho chute navyše výborne prepoja. V súčasnosti je dokonca populárny trend takzvaných „champagne breakfast“ – teda raňajok so šumivým vínom. Sekt teda nie je už iba prostriedkom, ako si užiť večer s priateľmi alebo osláviť promócie. Je taktiež spoločníkom všedných momentov, z ktorých naopak robí niečo výnimočné. Len si treba dať pozor na obsah alkoholu.

Objavte nealko sekt 

Zrejme každý z nás pozná pocit, keď potrebuje ostať s čistou hlavou a musí si odoprieť pohárik chutného alkoholického sektu. Stáva sa to najmä vtedy, keď potrebujeme šoférovať alebo nás v daný deň ešte čakajú pracovné povinnosti. Rovnako tak je alkohol tabu v prípade zdravotných problémov a či pre mamičky na materskej dovolenke. V takýto moment prichádza dilema, čo ponúknuť hosťom. Samozrejme, možností je mnoho. Podstatné však je, že ich nemusíte ukrátiť o lahodnú chuť šumivých bubliniek. Ponúknite návšteve Hubert nealkoholický. Počas jeho výroby sa pri nízkej teplote vo vákuu šetrne odstráni alkohol. Charakteristické vlastnosti však zostanú veľmi blízke bežnému šumivému vínu. Pred podávaním ho ale nezabudnite správne vychladiť.

Dôležitý je prvý dojem

Pri akomkoľvek drinku ale nikdy nerozhoduje iba chuť či vôňa. Spravidla prvou vecou, ktorou nás nápoj osloví, býva farba a krásne perlenie. Práve vzhľad zanechá prvý dojem, čo rozhoduje o tom, či nápoj ochutnáte. V takomto prípade určite oceníte Hubert hneď dvakrát – ako šumivé nealko s typickým zlatožltým perlením, a aj Hubert nealkoholický Rosé. Osloví najmä dámy, ktoré sa chcú potešiť niečím sviežim, napríklad pri pracovnom obede. Nie je to však pravidlo. Ružová sa vo všeobecnosti spája s letom a ukrýva v sebe množstvo energie. V kombinácii s lahodnou chuťou nealko bubliniek tak naplno uspokojí nielen nežné pokolenie, ale každého pravého milovníka šumivých nápojov.

(Zdroj: Marta Turóciová, Seesame; Pripravila: Valéria Nagyová)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*