Legendárne zákusky od Slovákov už aj vo Viedni

Bratislava, Viedeň 5. 7. 2014 – Ak sa rozhodnete navštíviť v Bratislave niektorú z cukrární, či posedieť si pri vynikajúcej kávičke Illy s bohatým výberom občerstvenia, tak je to zaručene overená predajňa s kaviarňou DELIKATESA v TATRACENTRE na Hodžovom námestí. Zákusky a cukrovinky realizujú vo vlastnej výrobe, pri ktorej používajú najkvalitnejšie čokolády, najmä belgickú. DELIKATESA je držiteľom certifikátu “Spotrebiteľmi registrovaná kvalita”. Certifikát potvrdzuje kvalitu firemných a výrobných procesov uvedenej spoločnosti.  Účelom certifikátu, ktorý získali, je priblížiť spotrebiteľom pôvod a zázemie výroby potravín, ktoré konzumujú a vytvorenie čo najbližšej a najkratšej cesty potravín ku konzumentom.

Delikatesa Vieden 3 zm

V týchto dňoch otvárajú aj ďalšiu pobočku predajne a to rovno vo Viedni  (1190 Wien) na Billrothstraße 8.  Kaviareň so zákuskami a delikatesami sa nachádza pri najznámejšej pivárni a reštaurácii Fischer Brau. V kaviarni pracuje slovenský personál, ktorý ponúka široký sortiment zákuskov,  francúzske paštéty, skvelé vína a veľmi kvalitné čokolády…Sortiment mienia podnikatelia Čerňákovci postupne rozširovať a v septembri pripravujú už oficiálne veľké otváranie s kompletným sortimentom.

“Naše legendárne zákusky sú osobitnou kategóriou produktov, ktoré ponúkame. Dlhoročne vylepšované receptúry a naozaj kvalitné suroviny zaručujú originálny vizuálny i chuťový zážitok. V našich koláčoch nájdete len originálnu belgickú čokoládu Callebaut či napríklad rakúsky marcipán. Selekcia našich zákuskov dostane každého. Náš tím cukrárov pre vás pripraví tortu na akúkoľvek príležitosť.  Tak isto pripravujeme aj talianske nárezy, olivy a syry, francúzske paštéty a krémy, anglické čaje, široký výber káv, rakúske údeniny – to je len zlomok z toho, čo nájdete v oboch našich predajniach,” povedala v rozhovore Naďa Čerňáková.

Zákusky a cukrovinky vlastnej výroby

Doslova legendárne zákusky sú osobitnou kategóriou produktov, ktoré ponúka DELIKATESA. Dlhoročne vylepšované receptúry a naozaj kvalitné suroviny zaručujú originálny vizuálny i chuťový zážitok. V koláčoch nájdete len originálnu belgickú čokoládu Callebaut či napríklad rakúsky marcipán. “Selekcia našich zákuskov dostane každého. Náš tím cukrárov pre vás pripraví tortu na akúkoľvek príležitosť. Už viac ako desať rokov pre vás pod našou značkou prinášame rôzne delikatesy a lahôdky z krajín so silnou gurmánskou tradíciou. Náš tím cestuje po svete a vyhľadáva zaujímavosti, ktorými poteší zrak, no hlavne chuťové bunky zákazníka, ktorý je pre nás tým najdôležitejším,” hovorí s entuziazmom Róbert Čerňák.

Delikatesa Vieden 5 zm

Catering a donáška produktov

Okrem príjemného posedenia v DELIKATESA  máte možnosť dať si zabaliť objednaný tovar, ktorý vám pripravia na vyzdvihnutie v dohodnutý čas. Po dohode s personálom vám akékoľvek z ich výrobkov dovezú domov alebo do firmy. “Ak sa rozhodnete vo vašej prevádzke servírovať cukrovinky, koláče alebo iné, nami vyrábané produkty, tieto vám samozrejme doručíme priamo na prevádzku. Preto vám vždy radi odpovieme na všetky otázky týkajúce sa našich prevádzok. Od roku 2000 sa intenzívne venujeme gastronomickým službám na mieru našim klientom. V akomkoľvek prostredí – kancelárie, bary, galérie, exteriéry a iné – pre vás pripravíme gastronomický catering podľa vašich predstáv,” uviedla Naďa Čerňáková.

Delikatesa Vieden 6 zm

Od roku 2000 sa DELIKATESA intenzívne venuje gastronomickým službám na mieru svojim klientom, či už sú to rozmanité šaláty, misy, bohato zdobené čerstvé chlebíčky…V akomkoľvek prostredí – kancelárie, bary, galérie, exteriéry a iné dokážu pripraviť gastronomický catering podľa  predstáv klienta.

Profesionálny tím Delikatesa odborníkov neustále vyhľadáva nové produkty a špeciality. Už dlhé roky spĺňame požiadavky aj tých najnáročnejších klientov. Disponujeme obrovskou databázou zaujímavých receptúr a hlavne, máme skladom naozaj pestrú škálu inventáru na podujatia od 20 do 2000 osôb. Každý týždeň nám naši dodávatelia nosia exkluzívne jedlá zo západnej Európy alebo exotické pochúťky z Ázie. Neváhajte spestriť svoju firemnú oslavu či spoločenskú udalosť aj novinkami z našej dielne. Nápadov máme veľa, určite si vyberiete,” hrdo doznáva R. Čerňák.

DELIKATESA pripraví akciu na mieru pre každý typ spoločnosti. Odborne pripravia kompletnú produkciu od gastronomického zabezpečenia, priestorov, vybavenia, programu, hostesiek, barmanských šou s výberom aj atypických svetových gurmánskych špecialít. Čerešničkou na torte je špičkový kvalifikovaný tím kuchárov, aranžérov, barmanov, čašníkov aj hostesiek.

Delikatesa Vieden 2 zm

Champagne a exkluzívne destiláty

V ostatných rokoch sa na Slovensku čoraz viac ľudí zameriava domácu produkciu vín z medailových ročníkov, ktoré má vo svojom portfóliu aj  DELIKATESA. Snažia sa priniesť aj zaujímavé vína zahraničných výrobcov – interesantné svojim dizajnom, tak aj svojim obsahom a chuťou. Vyhľadávajú pre zákazníkov krásne darčekové sety a balenia, ktoré potešia každého. Nie len champaigne, ale aj talianske prosecco alebo rakúske, nemecké, či slovenské sekty, destiláty, koňaky – to všetko je ideálnym darčekom, ktorý DELIKATESA ponúka .

Darčekové koše

Potrebujete niekomu urobiť radosť, dať mu darček, ktorý ho poteší? Bude originálny a zaujímavý? V predajni DELIKATESA nájdete mnoho možností. Od kvalitného výberu až po naozaj luxusné balenia a dekorovania s ešte luxusnejším obsahom. Je na vás, aké produkty si do darčekového koša nakombinujete – vy najlepšie poznáte toho, koho chcete obdarovať. V predajni vybrané produkty pre vás naaranžujú a efektne zabalia tak, aby tvorili skutočne prvotriedny dar.

Delikatesa Vieden1 zm

“Už dlhé roky spĺňame požiadavky aj tých najnáročnejších klientov.  Príďte k nám, či už do Bratislavy alebo do Viedne ochutnať sladké maškrty! Vychutnajte si s nami jedinečnosť každej chvíle,” povedali v závere rozhovoru manažéri oboch predajní DELIKATESA.

(Pripravila Valéria Nagyová, Foto: Archív DELIKATESA)

1 Komentár Legendárne zákusky od Slovákov už aj vo Viedni

  1. Dobry vecer, mala by som zaujem o slovenske zakusky. Je taka moznost vo Viedni? Mozete mi dat aj kontakt, adresu? Dakujem, Jana

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*