Láska, z ktorej sa ti podlomia kolená

Bratislava, Admin – Či už sa chystáš na piknik s priateľmi alebo si plánuješ užiť poriadnu letnú párty, ver, že s novými príchuťami TUC to bude hračka. Krekery plné sušených paradajok, byliniek a maku sú trendy a zaručene nie sú pre žiadne TUCtovky!

V hlavnej úlohe paradajka

Sušené paradajky, rozmarín, majorán, bazalka a petržlen. Cítiš tú letnú vôňu? Ochutnaj nové pečené TUC s paradajkami a bylinkami. Chrumkavé krekery sú unikátne tým, že obsahujú kombináciu lahodných ingrediencií. Môžeš si ich vychutnať len tak alebo si k nim vlastnoručne vyrobiť ľahký dresing. Fantázii sa medze nekladú. Okrem toho má táto chuťovka menej soli a obsahuje menej saturovaných nasýtených mastných kyselín, rovnako ako nová receptúra celého portfólia TUC, takže hor sa na ne!

Obsah: 105 g

Odporúčaná cena: 0,85 Eura

Bylinkový playboy

Potrpíš si na poriadnu dávku maku, semienok a pažítky? Tento bylinkový playboy sa zaručene stane súčasťou každej grilovačky. Nezabudni, že semienkovo-bylinkové TUC sú okrem kvalitných ingrediencií menej slané a obsahujú nižšie množstvo saturovaných nasýtených mastných kyselín, rovnako ako nová receptúra ​​celého portfólia TUC TUC…

Obsah: 105 g

Odporúčaná cena: 0,85 Eura

(Zdroj: Alica Uchytilová, PR Konektor; Pripravila: Valéria Nagyová)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*