Lahodnou sviežosťou proti tropickým horúčavám

Admin, 06.07.2012 - V letných horúčavách, keď úľavu neprinášajú ani tropické noci, je pitný režim extrémne dôležitý – či už ste na dovolenke alebo aktuálne doma na Slovensku. Ideálnou voľbou sú práve ochutené pramenité vody

, ktoré vďaka nevtieravej osviežujúcej chuti uhasia smäd a telo zásobia aj potrebným množstvom energie. Organizmus potrebuje doplniť cukry v čase zvýšenej fyzickej a psychickej námahy, ktorú v lete predstavujú predovšetkým dovolenkové aktivity:  poznávacie zájazdy, dovolenkové športové aktivity, ale aj výdatné slnenie.


Kláštorná Pomelo – lipový kvet
Značka Kláštorná, kráľovná medzi ochutenými vodami, prináša nový zážitok pre vaše zmysly, ovocno-kvetinovú fantáziu chutí v podobe novinky Pomelo – lipový kvet. Netradičné ovocie pomelo, kríženec medzi pomarančom a grapefruitom je len jemne sladkasté a menej horké ako grapefruit. Vzhľadom na to je ideálnym osviežením počas celého dňa v letných horúčavách, ako aj pri večernom posedení s priateľmi. A aby to bolo naozaj zaujímavé, k sviežemu pomelu sa primiešala jemnosť lipového kvetu, aby bol zážitok chutí ešte dokonalejší. Navyše, ochutené pramenité vody Kláštorná nezaťažujú organizmus umelými sladidlami a farbivami. Aj finalistka prestížnej súťaže krásy a pôvabu Miss Slovensko Valentína Semanová si pri pestovaní svojej krásy prísne stráži pitný režim. Počas celého dňa si dopraje osvieženie v podobe Pomelo – lipový kvet.

Pitný režim na cesty
Ak cestujete na dovolenku, je potrebné vopred myslieť na kvalitný pitný režim. Nie všade je kvalita vody vyhovujúca, preto je praktické mať po ruke fľašku svojej obľúbenej pramenitej vody. A keďže ochutená pramenitá voda je príjemným spestrením, pitný režim sa s ňou dodržuje jednoduchšie, nielen u detí. Zároveň budete mať istotu, že si beriete na dovolenku vodu, ktorá vám chutí a vyhovuje.  Osviežujúca pramenitá voda Kláštorná je aj obľúbenou voľbou Miss Kláštorná 2012 Dominiky Tóthovej a finalistky Miss 2012 Lenky Petrovičovej. Dievčatá pitný režim nepodcenili ani cestou na vytúženú dovolenku na Peloponéz.

(gp)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*