Lahodné tvarohové dezerty
s ovocím

Bratislava, Admin – Máte chuť na niečo malé, ľahké a dobré? Vyskúšajte niektorý z lahodných dezertov z čerstvého syra a tvarohu so šťavnatými kúskami ovocia z ponuky Lidl za výhodné ceny. Je to skvelý tip na sviežu desiatu alebo sladkú bodku za obedom. Nájdite si chvíľku pre seba a vychutnajte si ich len tak, prípadne s čerstvým ovocím, chrumkavým müsli či sušienkami.

Milbona Fromage Frais & Fruit je dezert zložený z vrstvy jemne našľahaného čerstvého tvarohu a ovocnej náplne. Ich zamiešaním dosiahnete neopakovateľnú chuť šťavnatého a voňavého ovocného dezertu. Vybrať si môžete zo štyroch druhov svoj najobľúbenejší – s jahodami, malinami, čerešňami, broskyňami a maracujovou šťavou.

Milbona Fruit King zm

Milbona Fruit King – šesť maličkých téglikov s čerstvým syrom a obľúbenými príchuťami banánu, jahody a marhule zachutí nielen deťom. Termizovaný dezert má jemnú konzistenciu a ochutiť ho môžete drobnými kúskami čerstvého ovocia.

Teddy tvarohovy dezert vanilkovy zmPilos Teddy Creamy dessert – vanilkový či jahodový tvarohový dezert? Ak sa neviete rozhodnúť, ochutnajte obidva. Jemný krém s delikátnou vanilkovou príchuťou príjemne prekvapí vaše chuťové poháriky, jahodový si vás získa arómou čerstvých kúskov šťavnatých jahôd.

(Zdroj: Tomáš Bezák, Lidl, Pripravila: Valéria Nagyová)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*