Kvalitné produkty z ovčieho mlieka

Admin, 19.09.2012 - Tradičná slovenská spoločnosť Bryndziareň a syráreň Zvolenská Slatina prichádza s myšlienkou sprístupniť každému slovenskému spotrebiteľovi kvalitné produkty z ovčieho mlieka pod jednou značkou. Rozhodla sa uviesť do predajní

po celom Slovensku  produktovú radu Green Sheep (Zelená ovečka).

Nová značka
Produkty pod označením Green Sheep budú mať spoločné hlavné dva aspekty – budú všetky obsahovať zdravé ovčie mlieko a budú dostupné vo väčšine bežných slovenských predajní potravín. „Napriek tomu, že sme tradičný slovenský výrobca s dlhoročnou históriou, rozhodli sme sa pre medzinárodné označenie „Green Sheep“. Hlavne z dôvodu osloviť v budúcnosti so svojimi vysoko kvalitnými produktmi zahraničné trhy. Moderné logo a spôsob komunikácie má za cieľ osloviť aj mladých spotrebiteľov, ktorí dnes produkty z ovčieho mlieka konzumujú len zriedkavo.“ hovorí Ing. Kaliarik, konateľ bryndziarne v Zvolenskej Slatine.
Green Sheep jogurtom to len začína
Ako prvý produkt uvedený pod značkou Green Sheep sa do pultov predajní dostal ovčí jogurt v troch príchutiach – „vanilka“, „čučoriedka/černica“ a čistý „biely“ jogurt. Ďalšie produkty budú nasledovať v krátkej dobe. Najbližším prírastkom do skupiny Green Sheep bude 100% -ná ovčia bryndza, ktorá prichádza na trh práve v týchto dňoch. Popularita výrobkov z ovčieho mlieka vo svete rýchlo stúpa a dá sa očakávať, že Slovensko taktiež nebude zaostávať v ich spotrebe, keďže zdravý životný štýl sa  u nás stáva prioritou.

Dostupnosť
Niektorí z nás už mali možnosť pochutnať si na ovčom mlieku, jogurtoch, alebo bryndzi, či už náhodne alebo cielene, práve kvôli ich pozitívnym vplyvom na zdravie. Aby ich však našli, museli naozaj trpezlivo hľadať. Ich dostupnosť bola obmedzená len na špecializované predajne alebo na miestne salaše  predávajúce vlastné výrobky. Bryndziareň a syráreň s.r.o. Zvolenská Slatina využije svoju dlhoročnú prezenciu na trhu na uvedenie výrobkov „Green Sheep“ do všetkých bežných predajní potravín po celom Slovensku a tým uľahčí slovenským spotrebiteľom prístup k tejto špecifickej skupine mliečnych výrobkov.

Tradícia s modernou
Bryndziareň a syráreň Zvolenská Slatina sa týmto krokom posúva ďalej zo svojho doterajšieho zamerania na čisto tradičnú formu predaja svojich výrobkov. Spojenie slovenskej tradície a moderného dizajnu obalov a využitie všetkých dostupných aktuálnych distribučných kanálov  má za cieľ dostať produkty z ovčieho mlieka bližšie k súčasnému spotrebiteľovi a osloviť aj skupiny zákazníkov, ktorí doteraz zostávali mimo dosahu tradičných metód predaja ovčích výrobkov.

(sm)

1 Komentár Kvalitné produkty z ovčieho mlieka

  1. Dana Černáková // 6. februára 2019 at 19:48 // Odpovedať

    Vaše jogurty sú výborné. Rada by som sa spýtala, či sú sklenené poháre vratné.

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*