Jedinečné dezerty od Dr.Oetker

Bratislava, Admin – Patríte k milovníkom ľahkých talianskych dezertov? Dr.Oetker si pre vás pripravil niečo exkluzívne, čo ulahodí aj tým najnáročnejším. Doprajte si kúsok Talianska vďaka jedinečnému dezertu s obsahom originálneho mascarpone prášku – Crema Tiramisù. Za pár minút si v pohodlí domova môžete pripraviť tento tradičný symbol talianskej kuchyne. Na vianočnej tlačovej konferencii, ktorá sa uskutočnila  8. 10. v bratislavskom hoteli Tulip uviedli spíkri i kuchári (na obr. 4 zľava Lucie Čápová (Dr.Oetker), Veronika Lengyelová (Dr.Oetker), Marianna Dubovcová (Torty od mamy) novinárom skvelé pochúťky od dr.Oetker.

Dr_Oetker_Crema_Tiramisu_63g_3D_C             Fin_Zitrone_CZ_SLO.pdf

Crema Tiramisù – dessert di prima classe
Dr.Oetker opäť pripravil výnimočnú novinku, čím rozširuje rad prémiových dezertov. Výsledkom inšpirácie obľúbenou talianskou kuchyňou je dezert skvelej chuti. Siahnite po prémiovej pochúťke s vôňou mandlí a kávy, Crema Tiramisù od Dr. Oetker, a vychutnajte si jedinečnú receptúru s obsahom originálneho mascarpone prášku.

Zlatá talianska klasika
Taliansku klasiku si teraz môžete dopriať už za pár minút. Jeho jednoduchá a rýchla príprava poteší mnohých nedočkavcov. Stačí, ak vyšľaháte obsah balenia s 300 ml mlieka a na stole máte hneď 4 porcie lahodného krému Tiramisu. Pre autentický vzhľad servírujte v sklenených pohároch, doplňte piškótami namočenými v silnej káve, navrchu posypte kakaom a štýlový dezert je na svete.

Prvá čerstvá citrónová kôra od Dr.Oetker
Linecké pečivo, biskupský chlebíček alebo slávnostná štóla – to je vianočné pečivo, bez ktorého si sviatočnú pohodu nevieme ani predstaviť. Tento rok si pre vás Dr.Oetker prichystal niečo špeciálne, s čím si ich prípravu uľahčíte. Primiešajte do cesta alebo náplne jedinečnú novinku – prvú balenú strúhanú Citrónovú kôru Finesse od Dr.Oetker zo sicílskych citrónov. Balená je v ochrannej atmosfére, vďaka čomu ostáva mäkká a čerstvá. Dokonalý pôžitok z citrónovej vône tak máte zaručený.

Oetker IMG_3361

Rozžiarte vaše dezerty jasnými farbami dúhy
Chystáte narodeninovú párty pre vaše ratolesti? Nezabudnite, že zlatým klincom programu musí byť štýlová torta, ktorá rozžiari úsmev na tvárach malých nezbedníkov. K tej správnej slávnostnej atmosfére vám pomôže štýlová novinka – Mini konfety dúhové. Dajte priestor svojej fantázii a oblečte vaše cukrárske diela do veselých farieb dúhy.

Oetker IMG_3375

Kreatívne pečenie
Radi sa pri pečení ,,hráte“ a užívate si nielen výsledok, ale aj výrobný proces, ktorý tomu predchádza? Práve pre vás si Dr.Oetker pripravil niečo špeciálne, čo na štýlovej oslave nesmie chýbať. Či už plánujete klasický, elegantný, alebo extravagantný dezert na vašu párty, nezabudnite ho patrične ozdobiť. Nové Mini konfety dúhové sú na to ako stvorené.

Dr_Oetker_Zdobeni_Mini_konfety_duhove_10g_CMYK o

Dekorácia vo farbách dúhy
Dr.Oetker rozširuje segment dekoračných zdobení, ktoré sú medzi zákazníkmi veľmi obľúbené. Dekoračný mix sladkých cukrových konfiet k vám teraz prichádza v príjemných pastelových odtieňoch. Neobsahujú žiadne azofarbivá, ktoré môžu mať nepriaznivé účinky na činnosť a pozornosť detí. Vďaka tomu sú konfety Dr.Oetker v prírodných jemných tónoch a mamičky môžu ostať pokojné. Navyše, svojím praktickým balením potešia nejedného cukrárskeho začiatočníka. Dávkovacia mriežka so zlatým vrchnáčikom vám vždy umožní použiť len požadované množstvo konfiet.
Prebuďte v sebe skrytého cukrára a vyskúšajte konfety Dr.Oetker dúhové. Tie vám zaistia pohodlné a kreatívne zdobenie, s ktorým zažijete kopec zábavy.

Jediná svojho druhu
Originalita je pri pečení obzvlášť dôležitá, no dokonale nahradiť osviežujúcu chuť citrusových plodov nie je až také jednoduché. Preto vám Dr.Oetker prináša úžasnú novinku v prísadách do pečenia – prvú strúhanú citrónovú kôru Finesse. Špeciálne balenie ju udržuje čerstvú a krásne mäkkú, vďaka čomu budú vaše zákusky intenzívnej a originálnej vône. Navyše, kôra Finesse od Dr.Oetker je vyrobená zo sicílskych citrónov, čo je pravdepodobne prvá oblasť v Európe, kde sa citróny začali pestovať.

Oetker IMG_3377

Na balení záleží
Finesse Dr.Oetker si uchováva znamenitú chuť citrónov dlhodobo, a to vďaka originálnemu baleniu v ochrannej atmosfére. Vďaka nemu je kôra vo vnútri taká mäkká a čerstvá, ideálna na prípravu lahodných zákuskov. Na pultoch predajní si ju zakúpite hneď v ekonomickom dvojbalení, pričom jedno vrecúško vám vystačí na 250 g múky alebo 500 ml tekutiny.

(Zdroj: Beáta Móriová, SEESAME, Pripravil: Eugen Nagy)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*