Jedinečná maškrta-tyčinka Natural Balance

Admin, Bratislava  20. 12. 2013 - Viete si spomenúť na maškrtu, ktorá je chutná,  100 % prírodná a nespôsobí nával cukru? Okrem toho nemá žiadne umelé príchute, farbivá alebo sladidlá a má iba 150 kalórií, vysoký obsah bielkovín a vlákniny? My máme dôkaz, že aj sladká maškrta môže byť zdravá.  

Tyčinky Natural Balance – nové proteínové tyčinky so 100 % prírodným a výživným zložením. Boli vyvinuté, aby dodávali energiu. Sú ideálnou pochúťkou pre ľudí, ktorí dbajú na svoje zdravie a sem-tam si chcú dopriať sladkú maškrtu bez výčitiek. Vďaka vysokému podielu bielkovín a nízkemu glykemickému indexu, udržujúcemu nízku hladinu cukru v krvi, rýchlo zaženú hlad a postupne uvoľňujú dávku energie na dlhú dobu. V dvoch chutných príchutiach: ovocná a čokoládová.

Natural-Balance zm

Prečo sú Tyčinky Natural Balance jedinečné?

  • Vysoký obsah bielkovín – vďaka ktorým budete mať dlhšie pocit sýtosti
  • Vysoký podiel vlákniny – zo 4 druhov obilnín na podporu trávenia
  • 100 % prírodné- neobsahujú umelé farbivá, konzervanty a sladidlá. Sú bez geneticky modifikovaných zložiek.
  • Nízky Gl – vďaka nízkemu glykemickému indexu získate energiu a lepšie sústredenie
  • Len 150 kcal – toľko kalórií ako v dvoch pohároch nízkotučného mlieka

Iba prírodné zložky najvyššej kvality

Tyčinky Natural Balance sú vyrobené z prírodných potravín ako je mlieko (srvátka), hrášok, sója, jačmeň, ovos, ryža a pšenica. Obsahujú iba prírodné príchute a farbivá (v ovocnej prášok z repy a v čokoládovej kakaový prášok).

Tri zdroje bielkovín pre optimálne zloženie aminokyselín z hrášku, srvátky a sóje

Väčšina proteínových tyčiniek obsahuje iba jeden zdroj bielkovín. Viaceré zdroje bielkovín poskytujú viac výhod a lepšiu stráviteľnosť. Štúdie preukázali, že izoflavón genisteín zo sóje pomáha redukovať riziko vzniku rakoviny hrubého čreva.

Prirodzene bohaté na vlákninu, s nízkym glykemickým indexom a viacerými zrnami

Tyčinky Natural Balance obsahujú vlákninu z rôznych typov zŕn. Vysoký podiel obilnej vlákniny v tyčinkách napomáha správnemu fungovaniu trávenia. Rozpustná vláknina z ovsa vytvára v žalúdku gél, ktorý prispieva k dlhotrvajúcemu pocitu sýtosti a napomáha telu zbaviť sa cholesterolu. Nerozpustná vláknina, získaná z rôznych zŕn, viaže v tele vodu a vytvára nekalorický objem, ktorý taktiež podporuje pocit nasýtenia.

Obe Tyčinky Natural Balance obsahujú 100% prírodné príchute. V Ovocnej je granátové jablko, acai a čučoriedky. V čokoládovej sú kakaové bôby. Tieto zložky sú nielen úžasne chutné, ale tiež dobre známe pre svoje antioxidačné vlastnosti.

Každá tyčinka ponúka:

  • Také množstvo vlákniny ako v jednej porcii ovsenej kaše
  • Také množstvo bielkovín ako v jednej omelete ( 8 g)
  • Toľko uhľohydrátov ako v jednom pomaranči
  • Toľko tukov ako v jednej čajovej lyžičke rastlinného oleja
  • Toľko kalórií ako za hrsť orechov

 Môžete ich dopriať vášmu dieťaťu i sebe ako zdravú desiatu, či olovrant, alebo jednoducho keď máte chuť na sladké. Tyčinky Natural Balance sú bezpečné od 3 rokov veku dieťaťa. Obsahujú nízko glykemické uhľohydráty a približne 8 g bielkovín, čo z nich robí ideálnu pochúťku pred tréningom. Poskytne vášmu telu palivo a energiu počas tréningu. Je potrebné mať na pamäti, že tyčinky majú nízky GI, preto nespôsobujú inzulínom vyvolaný anabolický efekt (nárast svalovej hmoty). Tyčinky Natural Balance môžu konzumovať aj diabetici. Majú nízky glykemický index, približne 40.  Uvedené tyčinky sú bezpečné pre matku i plod alebo dieťa ako zdravá pochúťka, desiata, olovrant a pod.

(Elena Senková)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*