Gurmán Fest očarí aj tatarákom na 10 spôsobov

Admin, 18. 06. 2013 - Botanická záhrada UPJŠ v Košiciach sa aj tento rok na niekoľko dní premení na dejisko najobľúbenejšej gastronomickej akcie východu, prestížneho Košice Gurmán Festu 2013. Jedným z „ťahákov“ na štvrtom ročníku

sviatku dobrého jedla a pitia pritom bude nepochybne stánok veľkoobchodu METRO. Príďte cez víkend ochutnať unikátne tataráky na mexický, japonský či thajský spôsob, ktoré vám predstaví šéfkuchár Vojto Artz.

Gurman Fest V.Artz2

Nechajte sa od piatka 21. do nedele 23. júna pozvať do okúzľujúceho víru degustácií, workshopov a kuchárskych show, pri ktorých sa zaručene zbehnú slinky nielen Košičanom. Program labužníckeho festivalu sa tento rok ponesie najmä v duchu európskej kuchyne a foodartu, uspokojí však aj milovníkov exotiky a netradičných gastronomických zážitkov. Jedným z príkladov je stan METRO, v ktorom známy šéfkuchár Vojto Artz pre všetkých návštevníkov pripraví tatarákové degustačné menu z mäsa tej najvyššej kvality, navyše v spojení s exotickými chuťami a výberom zaujímavých byliniek.

Gurman fest Kosice -a

Čerstvé hovädzie i rybie mäsko na rôzne spôsoby vás vezme na cestu nielen francúzskou, talianskou či mexickou kuchyňou, ale aj chuťami ďalekého Japonska, Číny, Thajska či Vietnamu.
(eš)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*