Slovenská grilovačka s udeným pološtiepkom Liptov

Bratislava, Admin – Slovenská značka Liptov prináša na trh údený pološtiepok pripravený špeciálne na grilovanie. Parený syr vyrobený z horského mlieka je údený na pravom bukovom dreve, čo dodáva pološtiepku lahodnú chuť a pri grilovaní príjemne pevnú konzistenciu. Slovenský pološtiepok možno grilovať celoročne, a to na rôznych druhoch grilu, či dokonca aj na panvici v interiéri. K  syrom je zadarmo pribalená brusnicová alebo slivková omáčka, a tak o dokonalú harmóniu chuti je postarané už samotným výrobcom, značkou Liptov.

IK_L9345       IK_L9365        IK_L9424

Prvú slovenskú grilovačku zažijete len s Liptov Pološtiepkom na gril, špeciálne pripraveným na gril, ktorý prináša značka Liptov s cieľom ponúknuť spotrebiteľovi kvalitný nemäsový výrobok na záhradné oslavy, grilovanie s priateľmi či rodinou, alebo na vychutnanie si grilovanej špeciality v pokoji domova.  V balení sa nachádzajú 4 kusy pološtiepku (4 x 60 g) spolu s omáčkou (50 g). Na výber sú dva druhy balenia, a to buď so slivkovou alebo brusnicovou omáčkou. Omáčky sa ku grilovanému teplému syru podávajú studené, aby vytvorili pre spotrebiteľa dokonalý pôžitok.

Liptov ostiepok 2     Liptov ostiepok

„Popularita grilovania neustále narastá. Vychutnávať si blízkosť priateľov, rodiny v prírode, spolu s prípravou občerstvenia, sa stáva rituálom, pri ktorom radi relaxujeme, čerpáme energiu.  Na trhu je dostatok mäsových výrobkov určených na grilovanie, ale stále viac ľudí vyhľadáva  nemäsové alternatívy, slovenské syry špeciálne pripravené na gril,“ vysvetľuje dôvod vzniku Pološtiepku na gril Valéria Mihališinova, senior brand manager Liptov a dodáva: „Receptúra Pološtiepka na gril je postavená na dlhoročných skúsenostiach výroby parených syrov Liptov (parenice, korbáčiky, oštiepky), ktorú sme údili na pravom bukovom dreve a špeciálne pripravili na použitie na gril.  Zloženie syru je čisté, bez akýchkoľvek aditív, nájdete v ňom len kvalitné horské mlieko a soľ. Verím, že Liptov Pološtiepok na gril nebude tento rok chýbať na žiadnej slovenskej grilovačke.

Na slovenskom trhu je Pološtiepok na gril k dispozícií v bežných predajných sieťach od 17. týždňa a bude sa predávať aj v distribučných sieťach v Českej republike.

(Zdroj: Zuzana Križanová  Škodler, PBR, Pripravila: Valéria Nagyová)

2 Komentáre Slovenská grilovačka s udeným pološtiepkom Liptov

  1. Nejvíc předražený sýr co jsem kdy v Kauflandu viděl vaše akce mě nezajimaji a reklamy v televizi už vůbec ne!!!

  2. Vazeny pan Jiri,
    dakujeme za Vasu reakciu na syry Liptov, ktore su vyrabane z horskeho mlieka a ktorych vysoka kvalita reflektuje aj ich vyssia cenu na regale.

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*