Futbalová horúčka zasiahla aj Stikeez v Lidli!

Bratislava, Admin – Úvodný výkop majstrovstiev Európy vo futbale sa uskutoční už 2. mája! Od tohto dátumu sa totiž v Lidli objavia Stikeez s futbalovou tematikou.

LIDL  Stikeez slovensky fubalista zm1

Za svoje nákupy získate balíčky, v ktorých na vás čaká aj slovenský športový hrdina!
Od 2. do 22. mája dostanete za každých 15 € nákupu v Lidli zdarma jeden balíček s figúrkou Stikee. Populárne postavičky sa Vám tentoraz predstavia ako futbaloví hrdinovia jednotlivých národov. Celá kolekcia obsahuje 24 figúrok v reprezentačných farbách a s vlajkou na odeve.

Vášniví zberatelia si môžu balíčky so Stikeez zakúpiť za 0,49 €. Vymieňať si skúsenosti či dokonca postavičky môžete opäť aj na facebookovom profile Lidl Slovensko. Nazbierajte všetky futbalové hviezdy a pripravte sa tak na premiérový európsky šampionát so slovenskou účasťou! Aby ste mali svojich Stikeez stále poruke, uložte si ich do zberateľského albumu v tvare futbalovej lopty (2,49 €), ktorého súčasťou je spoločenská hra a tiež hracia kocka. Veselých futbalistov si môžete pohodlne uskladniť aj v špeciálnom vrecúšku (0,99 €).

Úvodný hvizd európskeho šampionátu vo futbale sa uskutoční už onedlho. Od pondelka 2. mája sa Stikeez so športovou tematikou stanú súčasťou vášho života. Prekvapia vás na hrnčeku s rannou kávou, pri umývaní zubov sa na vás budú usmievať nalepení na zrkadle, nájdete ich prilepených aj na televízore, palubnej doske či okne.

Nalaďte sa na víťaznú vlnu a pripravte sa so Stikeez na športový zážitok roka. Napätie a radosť zažijete pri otváraní balíčkov, no rozosmejú vás aj pri odlepení – ich typickým poznávacím znamením je totiž hlasité „puk“!

LIDL Stikeez album zm

(Zdroj: Eva Fúriková, 1st CLASS AGENCY; Pripravila: Valéria Nagyová)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*