Fanúšikovia čokoládových tyčiniek súťažia o 350 eur!

Admin, 22. 11. 2013 - Celosvetovo najobľúbenejšie a najúspešnejšie čokoládové tyčinky spoločnosti Mars, ktoré sa pýšia dlhoročnou tradíciou sa spojili a od 14. októbra až do 8. decembra prinášajú spotrebiteľom netradičnú súťaž s možnosťou vyhrať každý deň 350 eur.

Kampaň potvrdila veľký záujem spotrebiteľov o podobné aktivity a už v prvých dňoch po svojom spustení zaznamenala vysoký počet súťažiacich.

snickers_100euro_pack zm

Jedny z najznámejších značiek čokoládových tyčiniek – Snickers, Twix, Mars a Bounty sa spojili, aby zákazníkom ponúkli najväčšiu multibrandovú kampaň tohoto roka spoločnosti Mars. Ak si spotrebitelia zakúpia
od 14. októbra do 8. decembra ľubovoľnú tyčinku s výrazným označením “VYHRAJ 350 EURO”, nájdu v nej unikátny kód a zadajú ho na webovej stránke www.vyhraj350euro.sk, môžu sa po zodpovedaní otázky stať šťastným výhercom 350 eur. Spoločnosť rozdá v Českej a Slovenskej republike za dobu trvania súťaže celkom 39 200 eur!

twix_ zm 100eur_pack

Teší nás obrovský záujem, ktorý kampaň vyvolala už v prvých dňoch po svojom spustení. Potvrdzuje sa, že spotrebitelia vyhľadávajú produkty s pridanou hodnotou, ako je v tomto prípade možnosť výhry finančnej čiastky. Výhra v tejto kampani je oproti tradičným vecným cenám veľmi neobvyklá a ešte aj výnimočne vysoká. Sme radi, že sme spotrebiteľom mohli ponúknuť bonus, ktorý je relatívne málo vídaný, a že má taký úspech,” hovorí Natália Vybíralová, group brand manažérka spomínaných čokoládových značiek.

mars_zm100euro_pack

Založenie spoločnosti Mars sa datuje od roku 1911 a od tej doby sa v jej portfóliu objavilo mnoho veľmi úspešných výrobkov. Čokoládové tyčinky Snickers, Twix, Mars a Bounty sú toho dôkazom. Tieto obľúbené pochúťky dobyli chuťové bunky mnohých ľudí a dnes patria medzi najúspešnejšie čokoládové tyčinky po celom svete. Portfólio spoločnosti vychádza v ústrety spotrebiteľom s rôznymi chuťovými preferenciami tak, aby si mohol vybrať skutočne každý. Pre milovníkov kombinácia čokolády, arašidov a karamelu ponúka svetovo najobľúbenejšie čokoládovú tyčinku Snickers. Značka si získava fanúšikov už od roku 1930, kedy vstúpila na trh a bola pomenovaná po obľúbenom koňovi jej vynálezcu.

bounty-tej_100euro_packzm
Možnosť podeliť sa o dve tyčinky zložené z chrumkavej sušienky, obľúbeného karamelu a čokolády umožňuje tyčinka Twix, ktorá prvýkrát uzrela svetlo sveta v roku 1967. Meno po zakladateľoch jednej z najúspešnejších rodinných spoločností Mars, Incorporated, dostala obľúbená tradičná nugátovo – karamelová tyčinka Mars. Pre tých, ktorí dávajú prednosť kokosu s mliečnou čokoládou a chcú sa cítiť ako na slnečnej pláži aj uprostred treskúcej zimy je tu tyčinka Bounty.

(Petra Koleňáková)

2 Komentáre Fanúšikovia čokoládových tyčiniek súťažia o 350 eur!

  1. Dobry den., prosim vas kde mozem najst vyhernu listinu sutaze- vyhraj 350eura? Dakujem

  2. Jozko Materanka // 27. novembra 2014 at 18:08 // Odpovedať

    NBZBBN4RX4 Neviem kam to pam poslat ???

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*