Doprajte si tyčinku “Ledové kaštany extra horké”

Admin, Bratislava, 16. 12. 2013 – Rozmaznajte svoje chuťové poháriky a rozjasnite chladné dni s obľúbenou limitovanou edíciou tyčinky Ledové Kaštany v extra horkej verzii. Neváhajte a doprajte si tento jedinečný pôžitok. Ale pozor, Ledové Kaštany Extra horké prichádzajú na trh v limitovanom množstve i čase.

Dlho nerozmýšľajte, aby vám ich ostatní nevyfúkli!

Cokolada
Vieme, že Ledové Kaštany Extra horké ste si veľmi obľúbili, preto sme sa rozhodli splniť vaše prianie a vrátiť tyčinky do obchodov. Extra horká čokoláda so zvýšeným podielom kakaa pošteklí vaše chuťové poháriky a jedinečná chuť kakaovoorieškovej náplne vám zaručí chvíle pohody. Kým si túto jedinečnú čokoládovú tyčinku nevychutnáte do posledného sústa, neodtrhnete sa od nej.

Harmonická chuť kakaovoorieškovej náplne v kombinácii s extra horkou čokoládou vás zaručene nenechá pokojnými. Keď ju raz ochutnáte, budete si ju chcieť vychutnávať stále viac a viac. No pozor, táto obľúbená čokoládová tyčinka ORION prichádza na slovenský trh v limitovanom množstve i čase, tak neváhajte a nakúpte si ju i do zásob. Vašu obľúbenú tyčinku v extra horkej verzii si môžete kúpiť už od februára. Nezabudnite, že klasické Ledové Kaštany, ale i Ledové Kaštany Extra horké sú obľúbená ingrediencia všetkých skúsených cukrárov, napríklad do rolád alebo rozpustené do čokoládových poliev. Vyskúšajte, určite neoľutujete!

(M. Kovalíková)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*