Coca-Cola Vianočný kamión

Admin, 12.12.2012 – Ako každý rok, aj tento sa usmiaty, červeno-biely Santa Claus vybral na cestu okolo Slovenska. So svojím kamiónom navštevuje 15 miest, avšak väčšina je nová. Tento rok je Santov Coca-Cola Vianočný kamión nepatrne upravený,

ale kreslo, v ktorom si vypočuje každé vianočné želanie, však zostalo zachované. Súčasťou milého programu je aj špeciálny tanec pre deti na slová pesničky „Vianoce už prišli“, ktorý ich zabaví a zároveň zahreje počas popoludnia. Deti sa ho naučia od pomocníkov Santu – usilovných škriatkov.

Cieľom Santa Clausa a jeho Coca-Cola Vianočného kamióna je, okrem rozdávania radosti malým i veľkým, aj pomoc miestnym komunitám a charitatívnym organizáciám. Tento rok tomu nebude inak. Výťažok zo špeciálneho vianočného predaja suvenírov bude venovaný jednej vybranej inštitúcii z daného regiónu. Symbolický šek odovzdá po ukončení predaja zástupcovi inštitúcie moderátor podujatia.

„S projektom Coca-Cola Vianočný kamión obchádzame Slovensko už mnoho rokov a stal sa tradíciou. Teší nás nehasnúci záujem, s akým nás vítajú obyvatelia miest, ktorí prichádzajú na tieto stretnutia. Aj tento rok sme v spolupráci s mestami dôkladne vybrali inštitúcie, ktoré v rámci kampane podporíme,“ uviedol Jakub Will Loos, manažér projektu.

Priebeh Coca-Cola Vianočnej tour je v každom meste rovnaký. Program začína o 16:00, kedy moderátor učí deti špeciálny tanec a o 16:30 prichádza Santa Claus so svojím Coca-Cola Vianočným kamiónom. Záver celej akcie je o 18:00, kedy sa návštevníci so Santom rozlúčia a vyprevadia ho na cestu do ďalšieho mesta, aby mohol rozdávať vianočnú atmosféru a radosť aj iným.

Santa Clausa s Coca-Cola Vianočným kamiónom ste mohli navštíviť  v mestách:
5.12.    Bardejov, Radničné námestie
6.12.    Košice, Hlavná ulica – Dolná brána
7.12.    Spišská Nová Ves, Radničné námestie
8.12.    Rimavská Sobota, Hlavné námestie
9.12.    Veľký Krtíš, Námestie Augusta Horislava Škultétyho
10.12.    Zvolen, Námestie SNP
11.12.    Dolný Kubín, Námestie slobody
12.12.    Trstená, Nám. M. R. Štefánika

A ešte poputuje do týchto miest:
13.12.    Žilina, Námestie A. Hlinku
14.12.    Trenčín, Mierové námestie
15.12.    Nitra, Svätoplukovo námestie
16.12.    Levice, Námestie hrdinov
17.12.    Nové Zámky, Hlavné námestie
18.12.    Šamorín, parkovisko pri autobusovej stanici, Agátová ulica
19.12.    Malacky, Mierové námestie

(mt)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*