Dve nové delikátne cappuccina od NESCAFÉ

Bratislava, Admin – NESCAFÉ uvádza na letný trh hneď dve nové cappuccina. Od júla 2014 sa môžete tešiť na dotyk írskeho temperamentu s novou príchuťou Irish Cream v limitovanej edícii a na nesladený variant cappuccina pre všetkých milovníkov čistej mliečno kávovej chuti. Nechajte sa zlákať kávou NESCAFÉ Cappuccino a doprajte si každý deň malé potešenie, za ktorým nemusíte chodiť do kaviarne.

NESCAFÉ Cappuccino Unsweetened – neprisladená pochúťka
Ak dávate prednosť cappuccinu bez príchutí a bez pridaného cukru, uvítate novinku NESCAFÉ Cappuccino Unsweetened. Oslní vás jemná delikátna chuť kávy s bohatou penou, ktorá vás nenechá na pochybách nad vynikajúcou kvalitou cappuccina v červeno-krémovom balení. Zabudnite na kaviarne a kávovary, svoju cappuccinovú bodku si môžete pripraviť jednoducho v pohodlí domova. Kávová špecialita je pripravená pre všetkých, ktorí si chcú užívať život plnými dúškami. Vychutnajte si chvíľku pohody s hrejivou šálkou cappuccina, ktoré sa vyznačuje ľahkosťou a delikátnou chuťou. Nechajte sa hýčkať zamatovým nápojom s bohatou penou a dokonale vyváženou chuťou kávy a mlieka.
V balení NESCAFÉ Cappuccino Unsweetened nájdete 8 vrecúšok po 12-tich gramoch.

NES_cappucino_unsweetened_3D_01_FLAT zm

NESCAFÉ Cappuccino Irish Cream – neodolateľná kombinácia v limitovanej edícii
Príchuť írskeho krémového likéru spoločne s vynikajúcim NESCAFÉ Cappuccino prináša lákadlo, ktoré vás osloví jedinečnou arómou a zamatovo krémovou penou. Netradičný nápoj si zamilujete na prvé ochutnanie, pri ktorom sa môžete nechať uniesť predstavou zelených írskych plání. Írsky temperament v spojení s vynikajúcou kávou NESCAFÉ vytvára neodolateľnú kombináciu. Vďaka jeho praktickému baleniu vo vrecúškach budete mať vaše cappuccino pripravené za chvíľočku. Na prípravu lahodného cappuccina NESCAFÉ stačí vziať malú šálku, vysypať do nej jedno vrecúško a zaliať ho horúcou vodou (130 ml). Čaká na vás pochúťka s bohatou penou, na ktorú sa budete tešiť každý deň.
V balení NESCAFÉ Cappuccino Irish Cream nájdete 8 vrecúšok po 12-tich gramoch.

NES_cappucino_irish_cream_3D_01_FLAT zm

(Zdroj: AMI Communications Slovakia)

1 Komentár Dve nové delikátne cappuccina od NESCAFÉ

  1. Dobry den ja sa chcem spitat na akej stranke si mozem objednat cappuccino unsweetened dakujem

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*