Zmeny vo vedení Colliers International

Bratislava, Admin – Spoločnosť Colliers International oznámila návrat Luka Dawsona do spoločnosti, kde nastupuje na pozíciu generálneho riaditeľa a riaditeľa oddelenia investícií pre región strednej a východnej Európy. Vo svojej novej úlohe sa zameria predovšetkým na rozvoj obchodu, vedenie regionálnych investičných oddelení a nadväzovanie vzťahov s novými investormi v regióne.

Luke Dawson prichádza do Colliers International s 15 ročnými skúsenosťami s akvizíciami a predajom nehnuteľností, správou aktív a vedúcimi funkciami. Od roku 2014 stál na čele jednej z najväčších rodinných investičných firiem na Strednom východe. Predtým pracoval 10 rokov v Colliers, kde zastával niekoľko vedúcich pozícií, vrátane pozície prevádzkového riaditeľa pre strednú a východnú Európu, generálneho riaditeľa pre juhovýchodnú Európu a riaditeľa pre rozvoj spoločnosti na globálnej úrovni.
Vo svojej novej úlohe sa Luke zameria predovšetkým na rozvoj obchodu, vedenie regionálnych investičných oddelení a nadväzovanie vzťahov s novými investormi v regióne. Prevezme tiež zodpovednosť za vedenie regiónu strednej a východnej Európy vrátane Slovenska, Českej republiky, Maďarska, Rumunska a Bulharska. Sídliť bude v Prahe.
„Som rád, že sa Luke vrátil do Colliers. Jeho bohaté lokálne a globálne skúsenosti budú veľkým prínosom pre rast obchodnej činnosti našich súčasných aj nových klientov v tomto zaujímavom regióne,” hovorí Ermanno Boeris, riaditeľ spoločnosti Colliers International v Slovenskej republike.
Luke Dawson dodáva: „Teším sa na spoluprácu so skvelým tímom ľudí, ktorý sa Colliers podarilo vybudovať v strednej a východnej Európe. Expanzia a barastajúca dôležitosť nášho oddelenia investičných služieb boli jedným z hlavných dôvodov pre môj návrat do Colliers.”

O Colliers International Group Inc.
Colliers International Group Inc. (Nasdaq:CIGI) (TSX:CIG) je globálnym lídrom v oblasti komerčných realitných služieb s 16 300 odborníkmi operujúcimi vo viac ako 502 pobočkách v 63 krajinách. Colliers poskytuje, vďaka svojmu zameraniu na kultúru podnikania a významnému vlastníctvu zvnútra, kompletný sortiment služieb pre užívateľov a vlastníkov nehnuteľností a investorov do nehnuteľností po celom svete. Nasledujúce služby poskytuje na expertnej úrovni: sprostredkovanie, globálne korporátne riešenia, investičný predaj a kapitálne trhy, projektový manažment a riešenie pracovísk, správa nehnuteľností a aktív, poradenstvo, ohodnocovanie a oceňovanie nehnuteľností a prieskum trhu na mieru. Colliers International bola za dvanásť po sebe nasledujúcich rokov zaradená medzi top 100 outsourcingových spoločností podľa International Association of Outsourcing Professionals’ Global Outsourcing. Je to viac ako akákoľvek iná spoločnosť v oblasti komerčných nehnuteľností.

(Zdroj: Katarína Dudáková, Key Communications; Pripravila: Valéria Nagyová)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*