Novým hovorcom Tesco Slovensko sa stal M. Krajčovič

Bratislava, Admin – Novým hovorcom Tesco Stores Slovensko a. s. sa stal Martin Krajčovič. V súčasnosti už pracuje pre spoločnosť Tesco na pozícii manažéra pre externú komunikáciu. Popri funkcii hovorcu bude pracovať aj na komunikačných projektoch v rámci spoločného trhu v strednej Európe, ktorý vznikol spojením trhov naprieč Slovenskom, Českou republikou, Maďarskom a Poľskom.

V minulosti pracoval na pozíciách hovorcu, či mediálneho poradcu vo verejnom sektore. Skúsenosti má aj zo žurnalistiky, či práce pre PR agentúru.
„Je to pre mňa veľká výzva, Tesco je veľká spoločnosť, vnímam ju ako lídra v inováciách, ktorá má obrovský potenciál. Je to iné odvetvie, v akom som doteraz pracoval, preto to vnímam aj ako svoj osobný posun v kariére a novú skúsenosť, ktorá ma posúva vpred,“ povedal Krajčovič.
Martin preberie zodpovednosti hovorcu spoločnosti od Zuzany Lošákovej, tá zostáva naďalej viesť oddelenie komunikácie Tesca, kde popri PR a médiách zastrešuje i oblasť internej komunikácie, spoločenskej zodpovednosti a public affairs.

„Som veľmi rada, že mám v mojom tíme okolo seba talentovaných ľudí, spolu s ktorými dokážeme posúvať komunikáciu Tesca stále vpred,“ povedala Lošáková.

(Zdroj: Zuzana Lošáková, Tesco Stores Slovensko; Pripravila: Valéria Nagyová)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*