Nové posily v marketingu Microsoftu

Praha/Bratislava, Admin – Predaj a marketing kancelárskeho softvéru Microsoft Office má od 1. júla na starosti Petr Váša. Na pozíciu produktového manažéra pre Microsoft Dynamics nastúpil Nikola Pleska.

Petr Váša (42) v Microsofte začínal v roku 2008 ako produktový manažér v serverovej divízii, posledné tri roky viedol tím Sales Excellence pre malé a stredné podniky. Aktuálne je na pozícii manažéra divízie Microsoft Office zodpovedný za predaj, lokalizáciu a marketing kancelárskeho softvéru a nástrojov produktivity Microsoft Office. Pred nástupom do spoločnosti Microsoft pracoval na obchodných pozíciách v spoločnostiach Dell a Tecom. Vo voľnom čase sa venuje rodine, turistike a fotografovaniu.

Nikola Pleska (37) nastúpil do Microsoftu v roku 2013, predtým pôsobil v konzultačnej IT firme Software AG. Tri roky pracoval ako produktový manažér Microsoft Dynamics a rok pôsobil ako marketingový manažér oddelenia pre veľkých a stredne veľkých zákazníkov. V súčasnosti je zodpovedný za marketing v oblasti digitálnej transformácie, ale tiež za podporu produktov a služieb Microsoft Dynamics, ktoré prepájajú riešenia pre vzťahy so zákazníkmi (CRM) a systémy pre riadenia firiem (ERP).

(Zdroj: Lenka Čábelová, Jana Rydlová, Microsoft; Pripravila: Valéria Nagyová)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*