Martin Šolc posilňuje ASSA ABLOY na Slovensku

Bratislava, Admin – Na novovytvorenú pozíciu Managing director Slovakia v spoločnosti ASSA ABLOY nastupuje Martin Šolc. Jeho úlohou je riadenie a celkový rozvoj slovenského trhu, s cieľom dlhodobo posunúť značky a produkty skupiny ASSA ABLOY na najvyššie priečky.

ASSA ABLOY je najväčším svetovým dodávateľom inteligentných riešení zámkov a zabezpečenia. Snaží sa o zlepšenie kvality života svojich zákazníkov prostredníctvom inovatívnych výrobkov, ktoré zaisťujú väčšiu mieru zabezpečenia, bezpečnosti a pohodlia. Ponúka komplexné dverové vybavenie značiek FAB, SHERLOCK, Abloy, Yale, EffEff a VingCard / Elsafe pre domácnosti, firmy a verejný sektor.

Do ASSA ABLOY nastupuje Martin Šolc zo spoločnosti LEGO, v ktorej pracoval päť rokov, naposledy na pozícii Senior National Field Sales Manager CZ/SK. Má bohaté skúsenosti s vedením obchodných tímov, plnením cieľov a návratnosťou investícií. Martin Šolc absolvoval VŠE v Prahe, odbor hospodárska politika. Na Notthingham Trent University vyštudoval odbor management.

(Zdroj: Barbora Valová, Arthur media; Pripravila: Valéria Nagyová)

 

 

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*