Inšpirujte sa Darou a prežite úžasný rok!

BRATISLAVA/ADMIN – Diáre popovej speváčky Dary Rolins sú vždy úžasné a inšpiratívne. Ako všetko, na čo Dara siahne. Už od začiatku svojej kariéry, kedy začínala ako detská hviezda Darinka Rolincová, je fenoménom na československej hudobnej scéne. Okrem jej hudobných úspechov je však Dara aj šikovnou podnikateľkou a influencerkou, ktorá vďaka svojmu talentu, pozitívnemu mysleniu a naladeniu ovplyvňuje státisíce ľudí. Jej nový diár je, rovnako ako ona, vizuálne krásny a plný optimizmu.

O čom je diár: S posledným dňom starého roka sa začína nové dobrodružstvo – nový rok! Prežite ho spolu s Darou Rolins a značte si všetko dôležité do diára, ktorý pre vás pripravila. Okrem kalendária v ňom nájdete aj motivačné texty, rady, ako zharmonizovať svoj život, ale aj zdravé recepty a návody na doplnenie energie. Na zadnej strane sa nachádza obálka s darčekom – poznámkovým zošitom na všetko, o čom chcete hovoriť, no neodvažujete sa! Prezradíme Vám, že tento mini zošit môžete po prečítaní spáliť.

Ukážka z diára:

Čas na zázraky…

Hneď v prvej vete vám chcem popriať všetko dobré! 🙂 Dobrého totiž nikdy nie je dosť. Zvlášť po takom náročnom roku. Veď na jeho začiatku nám ani nenapadlo, že sa bude tak líšiť od všetkého, čo sme zažili doteraz. Boli sme ochotní uveriť skôr snu, v ktorom máme krídla, než predpovediam, že svet napadne vírus, ktorý ochromí každodenný život a prirodzený kolobeh na celom svete. Pripadá mi neuveriteľné, že ubehol rok a ja píšem úvod do ďalšieho diára. Že čas napriek všetkému beží rovnakým tempom ďalej. Aj keď máme chuť zakričať STOP, vráť to späť! Vráť MA späť, veď je to nefér! Čas, ktorý tu mám prežiť, mal predsa vyzerať inak, toto nebolo v pláne, takto som si to nepredstavovala, o toto som nestála. Chcem reklamovať rok 2021! V dokonalom svete by sa minulý rok nemal počítať a všetky vlaňajšie škody, smútky, sklamania a slzy by mali byť vykúpené nekonečným šťastím. Viem, že „dokonalé“ je synonymum pre „nepravdepodobné“, ale uznajte sami. Koľko vecí, objavov, prelomových udalostí a víťazstiev už svet zaznamenal a koľkokrát ich skepticky na začiatku vyhodnotil ako nemožné? A predsa sa stal zázrak. Alebo tomu chceme hovoriť inak? Ja nie. Na zázraky totiž verím. Často o nich snívam a som svedkyňou situácií, ktoré zázrak pripomínajú. Navyše som bytostne presvedčená, že v tom nie som sama. Stav tela, rozpoloženie duše, nádej, láska, vášeň, pravda, vôňa – to všetko sú jazdné dráhy zázrakov, ktoré križujú naše cesty. Stačí sa len lepšie pozerať a veriť. Nový rok 2022 si vašu nádej určite zaslúži.

Uvedené fotografie sú z diára Rok podľa Dary 2022.

www.ikar.sk | www.yoli.sk | www.priroda.sk  | www.bux.sk | www.ibux.sk | www.luxusnakniznica.sk

(Zdroj: Lucia Čarná, IKAR; Pripravila: red.)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*