Ten, ktorý otvára zabuchnuté dvere a trezory

Bratislava, Admin – Zabuchli ste si dvere, alebo zrazu sa vám  pokazil bezpečnostný zámok a potrebujete rýchlu pomoc? Neviete sa dostať z bytu von, alebo dovnútra bytu?

Našej rodine sa to stalo práve včera, keď sa nám zasekol zámok na bezpečnostných dverách. Práve sme mali na návšteve zahraničných hostí. Čo teraz? Jedna časť hostí chcela ísť do mesta a vyjsť z bytu a druhá prichádzala práve k nám. Rozhodli sme sa pre tú najmenej správnu variantu, pokúsiť sa o nápravu a rozskrutkovali sme celý “točiaci kovový uzáver BAS”. Dlho sme ho skladali ako malé lego, ale dvere boli aj tak nakoniec ako zakliate najmocnejším zámkom. Vyskúšali sme viaceré možnosti, napríklad sme zvažovali dokonca preliezť cez balkón k susedom. Chceli sme sa totiž dostať na chodbu a vyskúšať, či sa zámok nedá odomknúť kľúčom z vonkajšej strany chodby. Žiaľ naše pokusy boli neúspešné a nepomohlo nič. Po hodine nám ostávala iba jedna možnosť, aj keď bola nedeľa objednať si urýchlene zámočníka do bytu! Na stránkach internetu som sa dočítala, že JM Service je tu pre vás! Otváranie zabuchnutých dverí je pre nás rýchla a bezbolestná záležitosť. Stačí zavolať a náš pracovník vám príde otvoriť zabuchnuté dvere. Vaše dvere vám otvoríme kedykoľvek, NON-STOP 24 hodín, 7 dní v týždni.

Jeden telefonát – správna voľba. Majster Jozef Mráz zo spoločnosti JM Service nás najskôr ochotne navigoval cez telefón, čo sa dá ešte urobiť s bezpečnostnými dvermi z vnútornej strany, aby sa otvorili. Bolo hneď poznať, že je naslovovzatý profesionál, keďže túto prácu robí roky a pôvodne začínal ako pracovník pri výrobe bezpečnostných dverí. A nakoniec po použití skrutkovača a “francúzskeho” kľúča sme dvere otvorili. Samozrejme, to bola len prvá časť úspechu, lebo bezpečnostné koliesko sa nedalo otvárať ani zatvárať, a tak sme to nechali predsa len na odborníka.

Zámočník Jozef Mráz (na obr. č. 1 a č. 2) nám vysvetlil, v čom bola prekážka a veľmi rýchlo dal do poriadku naše zámky dverí.

Na čo všetko sa špecializuje vaša spoločnosť okrem otvárania dverí? – spýtala som sa ho pri montovaní súčiastok. Dokážem zrealizovať celý servis zámkov, trezorov, opravujem a robím montáž ich komponentov. Jednoducho komplet zámočnícke práce, – vysvetlil mi pracovnú náplň Jozef Mráz a dodal, – potrebujete náhradné kľúče k trezoru? Zabezpečím výrobu náhradných kľúčov pre váš trezor alebo zámok, v prípade problémov so zámkom, jednoducho ho opravím, alebo vymením.

V prípade, že aj vám sa stane takáto nemilá udalosť ako sme zažili my, neváhajte a volajte. Čoskoro vás dostane Jozef Mráz zo spoločnosti JM Service z tejto nepríjemnej situácie. To je totiž jediná správna voľba. Aj preto sme sa do budúcna poistili a uložili si jeho číslo do mobilu.

Kontaktná vizitka:

JM Service – expert na dvere, zámky a trezory/Jozef Mráz

+421 911 107 233

+421 908 107 233

frenkyjoe@gmail.com

(Zdroj: Text a foto Valéria Nagyová)

 

 

 

1 Komentár Ten, ktorý otvára zabuchnuté dvere a trezory

  1. Ďakujem za komplimenty, ale asi by mal každý robiť to, čo ovláda a baví ho to. Žiaľ, stretol som sa s prípadmi, kedy ide ne-odborníkovi iba o príjem, a často krát nie malý, 5 až 6 násobok reálnej ceny. Taktiež v Pezinku zabuchnuté dvere (takmer nové), ktoré sa dajú otvoriť bez poškodenia za 5 sekúnd, nejaká firma zničila a skasírovala 65,00 €. Je diametrický rozdiel medzi deštrukciou a otvorením, takže ak niekto niečo nevie, nech to radšej nerobí. Nikto nieje dokonalý, ale spôsobiť niekomu škodu a ešte ho aj skasírovať je dosť neľudské.
    Ďakujem za článok spokojným zákazníkom, potešilo a milo ma to prekvapilo.
    Želám všetko dobré a čo najmenej nepríjemných prekvapení.
    S pozdravom Jozef Mraz

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*