Bannerová reklama: Moderná klasika v marketingu

Bratislava, Admin – Reklama je dnes prakticky všade. Ide o obrovský systém propagovania všetkého, čo je našou súčasťou. Je to určitý spôsob informovania verejnosti o vlastnostiach a výhodách konkrétnych tovarov alebo služieb. Klasické médiá v televízii, tlač a iné formy marketingu sa o jej rozšírenie starajú veľmi dobre. Je tu ale aj iná forma, možno trochu klasická, ale s moderným nádychom. Prezentačné steny a roll up bannery.

Čo je bannerová reklama?
Jedná sa o jeden z najpopulárnejších spôsobov propagácie produktov. Spočiatku sa banner nazýval reklamou, ktorá bola posilnená na billboardoch, múroch budov a reklamných transparentoch. Takto veľké reklamy boli nápadné a rýchlo si ich užívatelia zapamätali.

Túto skutočnosť obchodníci rýchlo zaznamenali a s príchodom internetu sa bannerová reklama objavila aj vo virtuálnom priestore. Veľká časť online marketingu je založená práve na nich. Výrazné obrázky, ktoré sa zobrazujú vpravo alebo vľavo od hlavného textu stránky, upútajú pozornosť používateľov a nútia ich, aby sa dostali na stránku inzerenta.

Najlepšie riešenie pre prezentáciu a výstavy
Aj keď trávime na internete stále viac času, vždy sa ešte oplatí inzerovať aj inou ako online formou. Okrem spomínanej tlače a médií, je tu aj veľkoformátová reklama, ktorá má na zákazníkov často najväčší dosah.

Môžu to byť špeciálne prezentačné steny. Najväčší napínací bannerový systém, ktorého výhodou je teleskopicky nastaviteľná výška a šírka. Vďaka tejto reklame si vytvoríte potrebné pozadie pre plánovanú prezentáciu na konferenciách, výstavách alebo priamo vo firemných priestoroch. Pozornému oku potenciálneho zákazníka tak určite nič dôležité neujde.

Najobľúbenejšia forma indoorovej reklamy
Veľmi často si to majitelia firiem ani neuvedomia, ale podstatou úspešnej reklamy je aj spôsob jej inzercie. To znamená, zvoliť správny typ a samozrejme aj miesto. Podľa toho sa potom automaticky odvíja jej ďalší výber a spracovanie. Jednou z dobrých možností indoorovej reklamy sú práve moderné Roll-Up bannery.

V súčasnosti sa využívajú veľmi často a s obľubou, pretože spôsob umiestnenia je veľmi jednoduchý a dá sa využiť viackrát a vždy na inom mieste. Nehovoriac o výhodnej cene. Takáto reklama je preto žiadaná aj pre menšie firmy a súkromné osoby.

Ako už zo samotného názvu vyplýva, banner je skladací, dá sa zrolovať a v praktickej prenosnej taške, ktorá je súčasťou originálneho systému, preniesť na iné dôležité miesto.

Vysokokvalitná tlač je podmienkou
Konštrukcia je pevná, no aj tak máte k dispozícii záruku od 2 do 10 rokov. Pri reklame by sa nemalo zabúdať ani na jej kvalitu. Za vysokokvalitnú tlač si priplácať nemusíte, pretože je samozrejmosťou výhodnej objednávky. Do jedného dňa a bez poplatku si tak môžete pripraviť dokonalú akciu, na ktorej sa bude prezentovať opäť niečo zaujímavé a pre ľudí prospešné. Vyskúšajte!

(Zdroj: ML; Foto: Shutterstock; Pripravila: Valéria Nagyová)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*