Začnite školský rok s dvoma novými detskými knihami

Bratislava, Admin – Príďte si spestriť začiatok školského a škôlkarskeho roka do kníhkupectva na besedy so spisovateľmi a ilustrátorkami fantastických detských kníh Žubrienky inštalatérkyMy už vieme všeličo.

Nová kniha Braňa Jobusa sa odohráva v nezvyčajnom prostredí zámočníckej dielne, kde sa vyliahnu žubrienky. Všade naokolo sú len stroje a nástroje a tak niet divu, že sa tu začne ich inštalatérska kariéra plná vtipných príbehov a rozprávkových kúziel.

Pozývame vás na stretnutie s hudobníkom a autorom Braňom Jobusom a ilustrátorkou Emíliou Jesenskou, ktorí prídu knižku Žubrienky inštalatérky predstaviť do kníhkupectva Martinus v Bratislave (Obchodná 26). Tešíme sa na vás vo štvrtok 7. septembra o 18:00, moderuje Rudi Rus. Emília a Braňo sa na ďalší deň v piatok 8. septembra zastavia v Mestskej knižnici mesta Piešťany (Školská 19) o 10:00. 

Malých a veľkých čitateľov pozývame aj na krst knihy My už vieme všeličo, ktorú napísala autorka Mária Štefánková a ilustrovala talentovaná výtvarníčka Petra Štefanková. S touto básničkovou knižkou môžete pomôcť predškolákom poznávať písmenká, číslice, tvary ale aj rôzne chute. Básničky sú síce na čítanie, ale obrázky od Petry Štefankovej priam vyzývajú, aby si ich deti skúšali obkresliť či nakresliť.

Tešíme sa na vás vo štvrtok 14. septembra o 15:30 v kníhkupectve Martinus (Obchodná 26, Bratislava). Moderuje Kristína Farkašová.

(Zdroj: Alexandra Petrášová, Vydavateľstvo SLOVART; Pripravila: Valéria Nagyová)

 

 

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*