Tri sestry od spisovateľky Táni Keleovej-Vasilkovej

Bratislava, Admin – Vo Vydavateľstve IKAR vyšla ďalšia zaujímavá kniha od známej obľúbenej a najpredávanejšej slovenskej autorky Táni Keleovej-Vasilkovej, ktorej vydali už tridsaťtri kníh.

Viera je učiteľka. Má rada svoju prácu, rodinu. Len dcéra Liv dospieva akosi prirýchlo. Lucia je matka dvoch malých chlapcov, ktorí potrebujú veľa lásky a pozornosti. V manželovi Tomášovi však oporu nenachádza. Najmladšia Ema je slobodná. V láske sa jej nedarí,
ale stále verí, že raz sa dočká. Tri sestry a mama, na ktorú dvom z nich nezostáva čas. Mama tuší, že pre dobro jej najdrahších treba niečo urobiť, kým nie je neskoro.

Táňa Keleová-Vasilková sa narodila v Chomutove, v mestečku v severných Čechách. Od svojich štyroch rokov žije v Bratislave. Vyštudovala žurnalistiku na Filozofickej fakulte UK v Bratislave, potom pracovala vo viacerých časopisoch. Od roku 1994 sa venuje písaniu románov. Žije s manželom, tromi deťmi a bobtailom Bárou striedavo na sídlisku v Devínskej Novej Vsi a v chalúpke na myjavských kopaniciach.

Viac na: www.ikar.sk

(Zdroj: Lucia Čarná, IKAR; pripravila: red.)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*