Svätomartinská zábava s ASUSOM začala v escape roome

Bratislava, Admin – Spoločnosť ASUS pripravila pre novinárov zaujímavý program na deň svätého Martina – hodinovú exkurziu v centre Bratislavy do jednej modernej budovy, v ktorej sa nachádza úniková miestnosť, nazývaná tiež medzinárodne escape room. V nej sa môžete spoločne s priateľmi zabaviť a relaxovať inovatívnym spôsobom.

ASUS IMG_1341 zm

IMG_1336 zmOrganizátori nás zavreli do temnej a strašidelnej izby, z ktorej sme sa museli dostať von za necelú hodinu. Dve skupiny novinárov súťažilo medzi sebou v dvoch únikových miestnostiach naraz. Ani jeden z nás nechcel prehrať a zmeškať novinky ASUSU zo sveta tabletov, ktoré mali nasledovať až po odomknutí vchodových dverí. Súťaživosť bola medzi oboma skupinami intenzívna. Našu skupinu zavreli do tajomného bytu masového vraha. Byt bol zatemnený a vybavený starým ošumelým nábytkom (uzavretými skrinkami, starou drevenou knižnicou, stolom a kreslami). Na jednom stole bol počítač, na ktorom sa ukazovali dôležité informácie a zostávajúci čas, pre úspešne splnenie úlohy. Na vešiaku visel plášť a pracovné šaty so stopami zaschnutej krvi, na stolčeku boli vzorne a symetricky zoradené nástroje, nože sekera a iné náradia.

ASUS_event_2014_05

V knižnici sme našli pohodené staré knihy, zošity a zápisníky. Na stene visela stará mapa sveta, veľké mestá boli označené drobnými klincami.

ASUS_event_2014_01

Dostať sa von z únikovej miestnosti nie je vôbec ľahké. Musíte využiť svoj intelekt, vyriešiť hádanky a účinne spolupracovať s kolegami.

ASUS_event_2014_07

Počas tejto spoločnej hry, každý niečím prispeje k úspešnému riešeniu problému. Či už intelektom, odbornými znalosťami, nápaditosťou, jazykovými vedomosťami, svojou technickou zručnosťou, organizačnými a koordinačnými schopnosťami alebo vodcovskými schopnosťami. Komunikácia, spolupráca, tvorivosť sú kľúčom k úspechu! A o to organizátorom akcie z ASUSU išlo.

ESCAPE ROOM IMG_1345

Dopátrať sa ku správnym kódom, pomocou ktorých viete otvoriť zámky a získať kľúče na otvorenie skriniek, dverí a trezoru nie je vôbec jednoduché. Čas vás tlačí a úlohy treba riešiť rýchlo, efektívne a koordinovane.

Escape Room IMG_1349

Ak ste úspešný kolektív, určite sa dopracujete ku konečnému riešeniu a dopátrate sa k miestu, kde je ukrytý správny kľúč.

ASUS_event_2014_02

A potom stačí už len otvoriť vchodové dvere a dostanete sa konečne von zo zatemnenej miestnosti. Ako benefit akcie za 45 minút získate mnohé informácie o svojich kolegoch z tímu, ako reagujú v kritických situáciách. Práve pre toto využívajú hru Escape aj na team building. Je to forma relaxácie bohatá na nové a vzrušujúce zážitky.

ASUS_event_2014_11

Vďaka spoločnosti ASUS sme zažili vzrušenie a pobavili sa v kruhu novinárov invenčným a nápaditým spôsobom. A samozrejme všetci sme šťastne dorazili na odbornú prezentáciu najnovších modelov notebookov, ultrabookov, konvertibilných zariadení a smartfónov, ktoré sa vyznačujú pozoruhodnou a stále lepšou kombináciou výkonu, dizajnu, precíznosti spracovania a dôrazu na každý detail.

ASUS_event_2014_09

ASUS IMG_1353

Za spoločnosti ASUS nám ich predstavil produktový manažér Miroslav Farkaš v bratislavskom Meštianskom pivovare. Bližšie info o modeloch nájdete na www.egoodwill.sk/ict/na-vianocny-trh-prichadzaju-najnovsie-asus-zariadenia .

(Zdroj: Eugen Nagy, Foto: Eugen Nagy a archív agentúry COMM)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*