Skvelý predvianočný rodinný brunch v Cinema City

Bratislava, Admin – V sobotu, 16. decembra sa v kine Cinema City Aupark konal posledný rodinný brunch v tomto roku. Silu priateľstva si deti mohli užiť s filmom Ferdinand.

Ferdinand je býk, ale nie hocijaký. Je to ten najroztomilejší býk na svete, má rád kvetiny a zo všetkého najradšej má rád dievčatko Ninu, svoju najlepšiu kamarátku. Keď ho však unesú hľadači býkov do koridy, musí sa Ferdinand spriateliť s tromi ježkami a jednou kozou, aby sa znovu dostal k Nine.


Malí návštevníci si najprv užili zábavný program, maľovanie na tvár či tvorbu vlastného býka ako z filmu. Fotili sa, každý si mohol vychutnať skvelú horúcu čokoládu a ďalšie občerstvenie. Na deti dohliadali nielen skúsení animátori, ale aj spokojní rodičia.

Medzi tých známejších rodičov patrili napríklad moderátorky Lenka Šóošová a Alexandra Orviská, či speváčka Barbora Švidraňová. V kinosále potom deti zabávala Barbora Rakovská.

Deti si film užili podobne ako skvelý program a všetci sa už tešíme na ďalšie rodinné brunche v Cinema City v budúcom roku 2018.

(Zdroj: Jakub Šuták, DIVINO; Pripravila: Valéria Nagyová)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*