Revolučný stravovací plán pre výborné zdravie

BRATISLAVA/ADMIN – Na slovenský knižný trh v spolupráci s vydavateľskou značkou Príroda prichádza novinka o stravovaní a chudnutí pod názvom Sirtfood Diéta. Do slovenčiny ju preložila Dominika Balážová a autormi knihy sú nutriční poradcovia Aidan Goggins a Glen Matten.

Počuli ste už o novom type stravovania, vďaka ktorému zdravo schudnete a zároveň si nemusíte odoprieť pochúťky ako víno či čokoláda? Sirtfood diéta je stále populárnejšia a zvolilo ju už mnoho celebrít. Ak máte pocit, že sa na vás lepí každý kilogram a že nech robíte čokoľvek, nadváhy sa zbaviť nedokážete, pomocou tejto diéty nakopnete svoje telo, aby jednoducho začalo spaľovať.

Nutriční poradcovia Aidan Goggins a Glen Matten vám vo svojej knihe Sirtfood diéta vysvetlia, v čom spočíva tajomstvo ich stravovacieho plánu. Stačí len do jedálnička zaradiť špecifický druh potravín – také, ktoré majú schopnosť aktivovať vo vás praveký druh génov, sirtuíny. Tieto gény sú špeciálne, pretože riadia proces spaľovania tukov. Vplyv sirtuínov je dokonca taký silný, že ich vedci označujú za hlavné metabolické regulátory. Sú tým kľúčom, ktorý chce mať v ruke každý, kto túži zhodiť pár kíl a mať dlhý a zdravý život.

www.ikar.sk | www.yoli.sk | www.priroda.sk  | www.bux.sk | www.ibux.sk | www.luxusnakniznica.sk

(Zdroj: Lucia Čarná, IKAR; Pripravil: Eugen Michal Nagy)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*