Rešpekt a túžba vo vzťahu? Máte to na dosah ruky…

BRATISLAVA/ADMIN – Vydavateľstvo IKAR prichádza s prvým vydaním knihy s názvom Naštartujte sa prosím. Kniha vychádza na 448 stranách vo viazanej väzbe. Autorkou knihy je psychoterapeutka Júlia Halamová.

Psychoterapeutka Júlia Halamová vás pozýva na cestu spoznávania a budovania vzťahov. Takých, v ktorých cítite blízkosť, bezpečie, ste milovaní, ocenení, rešpektovaní, prijatí aj príťažliví. Podobne ako vo svojej predchádzajúcej knihe Pripútajte sa, prosím sa opiera o svoje dlhoročné skúsenosti z terapeutickej praxe podložené najnovšími poznatkami z vedeckých výskumov.

V inšpiratívnych cvičeniach vysvetľuje, ako fungujú vzťahy a ich budovanie. V tejto knihe nájdete paletu možností, ako zrelaxovať i ako mať rád sám seba, čo sú dva základné predpoklady pohody vo vzťahu. Autorka vás s istotou prevedie cvičeniami na zvýšenie emočnej inteligencie vo vzťahu, na zdokonalenie komunikácie, ale aj na spestrenie sexuálneho života. Nezabúda ani na cvičenia, ktoré vás naučia, ako sa pri hádke konštruktívne dohodnúť a dlhodobo pestovať spokojnosť a napĺňanie vzájomných vzťahových potrieb.

Cvičenia sa  opierajú o konkrétne príklady zo života, pomocou ktorých zrozumiteľne vysvetľuje zaužívané mechanizmy vo vzťahoch. Text dopĺňajú karikatúry Mirka Kemela.

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*