Prečo snívame? Môžeme ovládať svoje sny?

BRATISLAVA/ADMIN – Vydavateľstvo IKAR prichádza v týchto dňoch na knižný trh s knihou s názvom Posolstvo noci – Fascinujúci svet snívania. Vizuálne príťažlivá publikácia nadväzuje na prácu so snami a s podvedomím S. Freuda a C.G. Junga. Knihu napísala Teresa Cheung, z anglického originálu Night Vision: A field guide to your dreams ju preložil do slovenčiny Štefan Kočiš.

V dnešnej dobe je už všeobecne známe, že asi tretinu života prežijeme v spánku. Človek však potrebuje nielen spať, ale aj snívať.

Vydajte sa po stopách svojich snov a ponorte sa do fascinujúceho sveta snívania! Úžasná, vizuálne príťažlivá kniha Posolstvo noci bude dokonalým sprievodcom na vašej ceste odhaľovania významu snov. A nielen to. Vysvetlí vám tiež, ako sa vám v snoch prihovára vaše nevedomie a ako vás vo forme symbolov varuje a upozorňuje na chyby, ktorých sa dopúšťate v bdelom živote. Autorka pritom nadväzuje na odkazy takých priekopníkov v tejto oblasti, akými boli S. Freud či C. G. Jung.

Vytvorte si dokonalé prostredie pre spánok, naučte sa, ako sa na sny rozpamätať a využite tieto znalosti pre svoj osobný rast. Tento krásne ilustrovaný snár so špecifickým obrazovým materiálom vás naučí efektívne používať techniky výkladu snov a pochopiť množstvo snových symbolov. Zistite, čo znamenajú osobne pre vás, čo o vás hovoria a čo vám prinesú!

V knihe ďalej nájdete:
• ako si vytvoriť ideálne prostredie na spánok,
• ako využiť sny pri osobnom raste,
• témy a techniky na výklad snov,
• ilustrácie na prebudenie vlastných asociácií, ktoré sú potrebné na pochopenie sna.

Dekódujte svoje sny! V knihe nájdete viac ako 50 podrobných interpretácií Aký význam majú konkrétne pre vás?

Kniha vychádza vo viazanej väzbe s počtom strán 144.

Autorka o svojej knihe hovorí: https://www.youtube.com/watch?v=nfLImGf497U

Viac sa o knihe dozviete tu: https://www.bux.sk/knihy/641479-posolstvo-noci-fascinujuci-svet-snivania.html

O autorke: Theresa Cheung sa už viac ako dvadsaťpäť rokov venuje štúdiu nadprirodzených javov. Úspešne absolvovala štúdium na Kráľovskom kolégiu Cambridgeskej univerzity, študovala aj na Akadémii okultných vied v Londýne. Je profesionálnou spisovateľkou, novinárkou a autorkou viacerých kníh, z ktorých sa stali bestsellery.

www.ikar.sk | www.yoli.sk | www.priroda.sk  | www.bux.sk | www.ibux.sk | www.luxusnakniznica.sk

(Zdroj: Lucia Čarná, IKAR; Pripravil: Eugen Michal Nagy)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*