Praktická príručka na zlepšenie partnerských vzťahov

BRATISLAVA/ADMIN – Vydavateľstvo IKAR prichádza v týchto dňoch na knižný trh s knihou s názvom Muži sú z Marsu a ženy z Venuše. Kniha je praktická príručka na zlepšenie partnerských vzťahov. Umelecké dielo napísal John Gray, Ph. D. a do slovenčiny knihu preložila Alena Redlingerová.

Láska je vždy zázrak. Zaľúbeným sa zdá, že ich láska bude trvať večne. Sú presvedčení, že sú jeden druhému súdení a budú žiť šťastne až do smrti. Mnohé dvojice sa však neskôr bolestne rozchádzajú. Naozaj sa ich láska stratila, alebo je problém v niečom inom? Autor vtipnej a adresnej knižky Muži sú z Marsu, ženy z Venuše vidí príčiny partnerských problémov v nesprávnom chápaní rozdielov medzi mužmi a ženami.

Muži a ženy sú odlišní vo všetkých oblastiach života. Inak komunikujú, inak rozmýšľajú, cítia, vnímajú, reagujú či milujú. Akoby pochádzali z rôznych planét a hovorili iným jazykom. Len na základe pochopenia a rešpektovania základných rozdielov medzi pohlaviami možno dosiahnuť hlboký a láskyplný vzťah. JOHN GRAY, Ph. D. je psychológ a poradca pre partnerské vzťahy. Na základe dlhoročných skúseností zo seminárov a práce s jednotlivými pármi ukazuje partnerom nový smer a životnú orientáciu. Jeho kniha Muži sú z Marsu, ženy z Venuše sa držala vyše roka na rebríčku amerických bestsellerov. Popularitu si získal aj ďalšími príručkami Mars a Venuša v spálni a Čo matka nemohla povedať a otec to nevedel.

Kniha vychádza vo viazanej väzbe s počtom strán 264.

www.ikar.sk | www.yoli.sk | www.priroda.sk  | www.bux.sk | www.ibux.sk | www.luxusnakniznica.sk

(Zdroj: Lucia Čarná, IKAR; Pripravil: Eugen Michal Nagy)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*