Povinné čítanie pre všetkých, ktorí majú tínedžera

BRATISLAVA/ADMIN – Príručka Čo si myslí náš tínedžer ukazuje rodičom ako reagovať na správanie tínedžera. Keď sa dospievajúci mozog prepája, zvyšuje sa produkcia hormónov a nezávislosť je čoraz lákavejšia, nastáva perfektná rodinná búrka.

Rodičovstvo je zrazu fuška. Ale pomoc je na ceste. Táto praktická kniha o rodičovstve a výchove tínedžera v dnešnom svete odkrýva vedu na pozadí dospievajúceho mozgu, prekladá správanie tínedžera a ukáže vám, ako môžete v úlohe rodiča reagovať na toto správanie rozumne – okamžite i z dlhodobého hľadiska. Kniha ponúka viac ako 100 každodenných scenárov – od toho, ako za sebou tínedžer drzo zatresne dvere svojej izby priamo pred vaším nosom, až po to, ako zvládnuť obavy z online bezpečia, tlaku rovesníkov, zo školských povinností i sexu. Zistite, ako vytvoriť priateľské prostredia a ako komunikovať so sebaistotou. Len tak pomôžete svojmu tínedžerovi zvládnuť všetko, čo ho v živote čaká.

Kniha vychádza v apríli vo Vydavateľstve IKAR  na 224 stranách. Predpokladaná cena: 24,90 €.  Autorka príručky je Tanith Careyová v spolupráci s klinickou psychologičkou dr Angharad Rudkinovou. Na knižnom preklade sa podielala Z. Budinská.

www.ikar.skwww.yoli.sk | www.priroda.sk  | www.bux.sk | www.ibux.sk | www.luxusnakniznica.sk

(Zdroj: Lucia Čarná, IKAR; Pripravila: red.)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*