Ovládnite svoje emócie a poraďte si so životnými situáciami

BRATISLAVA/ADMIN – Na slovenský knižný trh prichádza psychologická náučná kniha s názvom Prečo mi to nikto nepovedal? od spisovateľky Dr. Julie Smith, ktorú do slovenčiny preložila Zuzana Budinská. Vlastná myseľ nám často spôsobuje bolesť. Prehľadné diagramy v knihe vysvetľujú, prečo je to tak a čo s tým môžete urobiť. Keď raz pochopíte, ako myseľ funguje, získate príležitosť oslobodiť sa od negatívnych emócií.

Osvojte si nápomocné techniky vizualizácie či správneho dýchania. Táto kniha sa pre vás stane kufríkom s náradím, po ktorom môžete siahnuť v náročných životných situáciách. Budete mať poruke všetky užitočné nástroje a vyberiete si tie, ktoré budú práve potrebné. Ak hľadáte okamžitú pomoc, nalistujte si kapitolu zameranú na problém, ktorému čelíte. Či už je to stres, zlá nálada, nedostatok sebavedomia či zármutok, dostanete presný návod, ako si v danej situácii poradiť a ako sa na všetko pozrieť z iného uhla pohľadu.

Máte právo cítiť sa dobre a byť so svojím životom spokojní. Autorka s množstvom skúseností z oblasti psychológie sa preslávila na sociálnych sieťach, na ktorých stúpol počet jej sledovateľov až na milióny.

Výstižnými krátkymi videami o duševnom zdraví pomáha aj naďalej tým, ktorí to potrebujú. Je totiž presvedčená, že psychologické rady by nemali byť dostupné iba v odborných ambulanciách a na terapiách. Prístupné musia byť pre všetkých.

Z anglického originálu Why Has Nobody Told Me This Before preložila Zuzana Budinská.

Viac sa o knihe dozviete: https://www.bux.sk/knihy/645135-preco-mi-to-nikto-nepovedal.html

 O autorke: Dr. Julie Smith je klinická psychologička, ktorá svoju kariéru zasvätila duševnému zdraviu a zložitosti ľudskej mysle. No sociálnej sieti TikTok, kde poskytuje informatívne videá o duševnom zdraví, ju sleduje viac ako 4,6 milióna sledovateľov, pričom jej videá dosiahli na rôznych platformách približne pol miliardy pozretí. Spoločnosť TikTok ju tiež zaradila medzi 100 najlepších tvorcov. S manželom a tromi deťmi žije v anglickom Hampshire.

Kniha vychádza vo vydavateľstve IKAR, počet strán 392, MOC 19,90 eur.

www.ikar.skwww.luxusnakniznica.sk|www.priroda.sk  | www.bux.sk | www.ibux.sk | 

(Zdroj: Andrea Gajdošová, IKAR; Pripravila: red.)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*